Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix vs. OxyElite PRO vs. L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dreamcar tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dreamcar

dreamcar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo vermeye 97 kg ile başladım, yağ oranım %31'di, önce 2 Ay kadar L-Carnitine kullandım çok bir şey değişmedi.

Ardından OxyElite PRO ile devam ettim toplamda 45 günde sert ve firesiz bir protein diyeti ve sporla 14kg verdim.
    Bu dönemde 3 gün cardiyo, 2 gün ağırlık yaptım.
    Yağ oranım %21

Kilo vermem çok hızlı olunca ara verdim, 3-4 ay sonra tartıldığımda 2 kg geri almıştım. Bu arada evde dambıllarla kendi çapımda ağırlık çalıştım
    Yağ oranım %18

85kg iken yeniden başladım fakat bu sefer Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix kullanıyorum, haftada 3 gün koşu yapıyorum ya da spinning
    3 hafta oldu şuanda 81kgyim

Yağ oranım %14,8

L-carnitine bende pek bir işe yaramadı, ne terleme ne de enerji açısından çok fark hissedemedim. O yüzden diğer 2 ürünü değerlendireceğim

Her iki üründe hafif mide bulantısı yapıyor
    Oxyelite aldıktan yarım saat sonra ayakların havada gibi hissediyorsun, sanki yer çekimsiz ortamdasın. Terletmesi fena değil.
    Yağ yakımı iyi sayılır. Geç vakitte almayın , uyutmaz. En geç uyumanıza 5-6 saat kala alın
    Performansı 10 üzerinden 7

Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix
    3 haftadır sadece koşu antermanı öncesi alıyorum. Diyet yapmıyorum ama protein ağırlıklı besleniyorum.
    Haftada 2-3 gün spinning ya da koşu yapıyorum.
    Muhteşem bir terletme kapasitesi var, bu konuda Oxyelite'i 3-4e katlar, resmen sular içinde kalıyorsunuz hatta bunun yüzünden 2 ayakkabı aldım çünkü ayakkabılarda sırılsıklam oluyor.
    Normalde terim hiç kokmaz ama bu ürünü kullanınca kokuyor fakat ter kokusu değil, tahminim yaktığınız yağın dışarı atılması ve onun kokusu olabilir.
    Kesinlikle uyumadan 6-7 saat önce alın yoksa perişan olursunuz, uyutmuyor.
    yaklaşık olarak 1 ay kadar daha kullanacağım sonuçları buradan yazarım.
    Performans 10 üzerinden 9

Son düzenleme: 18 Haziran 2013
  2. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Bende suanda 120 kapsul olani kullaniyorum. Sabah 2 oglen 2 aksam ant oncesi 2 olarak.iste yogun tempo calistigim icin gun icerisinde cardio yapmis kadar oluyorum :) sonuç 6 günde 1.5 kilo verdim yanliz cogu su kaybi tahminim. abdominal kaslarimi tekrar görmek güzel :) yağ oranım % 13 civarı

3. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    pro serisi ile stix 'in farkı nedir ?
    hangisini önerirsiniz ?

(şuan lipo6 kullanıyorum, memnun değilim)

Sayfayı Paylaş