Hydroxycut-Hardcore - l-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gqn tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar. hali hazırda diyetimle bearber l-carnitine kullanıyorum ( antremandan 45 dakika önce bir tüp içiyorum )

bunun yanında Hydroxycut-Hardcore kullanmamda sakınca var mıdır. bir problem teşkil edermi sağlığım açısından. birde Hydroxycut-Hardcore nereden satın alabilirim. bi türlü bulamadım hiç bi yerde. hepsi yurt dışından getirtiyor 10 gün beklersin felan diyor.

2. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    bodybuilding.com dan sipariş geçtim kredi kartımla...

parayı bi güzel çekti. sonra bi mail geldi"" ödemeniz reddedildi"" diye.. Allah allah dedim. gittim sitede online yardım kısmı vardı.

müşterilerle gayet güzel bi şekilde dalgacı bi üslupla konuşan bi temsilci : türkler çok hileci. kredi kartını kabul etmiyoruz onlardan. bize wire yani bankaya transfer yapın dedi. iyide madem türklerden kredi kartı kabul etmiyon sitenin bi köşesinde belirt . ne diye benim paramı çekiyon dedim. güzel bi öneri . bunu değerlendiricem. diye dalga geçti bi de. şimdi karta paranın geri aktarılması 10 günü bulacak... bu nasıl bir sistem, nasıl biir sitedir ya...

3. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    sitemizi daha önce araştırsaydın türklere kredi kartıyla satış yapılmadığını görebilirdin:)

bb.comdan alış veriş için en pratik yol western unionla gönderim sanrıım.

Neyse geçmiş olsun hydroxycut sanırım türkiyede yok seninde dediğin gibi gg.com a bi bak istersen.

yada lipo6x(yada black) alabilrsin

Sayfayı Paylaş