Hydroxycut Hardcore Ignition Stix Etkileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mustafa_52933 tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar forumda Yeniyim.
    26 yaşında 1.86 boyunda 133 kilodayım.
    MuscleTech Hydroxycut Hardcore Ignition 40 Stix aldım.
    Haftanın 4-5 günü sıkı cardio yapıyorum.Aynı zamanda yüzüyorum.3 ayda 12 kilo verdim Hamur işi ve tatlıyı bıraktım sadece. Hiç aç kalmadan bu kiloyu verdim.Bu ürünü kullanıp olumlu,olumsuz etklilerini paylaşacağım.

2. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bugün kullandım.tadı güzel şeker yok diyorlar ama tatlı.sanırımtatlandırıcı var.
    etkilerine gelince arkadaşlar bugün sabah başladım içmeye bi hararet bastı vucuduma ama rahatsız edici değil..cidden hissedilir bir enerji veriyor.etrafınızdaki herşeyi dikkatinizi çekiyor.sanırım kafein oranı yüksek olması nedeniyle.1 dozda 3 kahvedeki kafein var çünkü.ne baş dönmesi,ne mide bulantısı olmadı bende...
    akşam spor salonuna giderkende içtim.45 dakka önce filan...Arkadaşlar öyle bir ter akamaz ki şunuda diyim ben 4 aydır spor yapıyorum 12-13 kilo verdim vucudumda suoranı fazla olması imkansız kanımca.yaa inanın ciddi ciddi bardaktan boşalırcasına aktı.... 5,50km yürüdüm 7-8 dakka koştum...dahada koşasım geliyordu...İlk gün diyceklerim bukadar.

3. mummy

mummy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürün nasıl sonuc verdi ?

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakım günlüğünde yada supplement günlüğünde paylaşabilirsiniz tecrübelerinizi

5. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ürünü günde 2 kere kullandım...iyi terletiyor hatta çok iyi terletiyor...fakat kilo verimi 1 kilo verebildim bir kutuda..Gün içinde biraz çarpıntı yapıyordu bende.Metabolizma alışık olmadığındanmıdır ne, ilk içtiğimde çok enerjik ve farklı hissettim kendimi.Bugün Kutu bitti ben diyet yapamadım ve şunuda ekliyim ki,bu ürünü kullanırken düzenli spor yapamadım.

6. xcax

xcax Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    35½ KSK
    bende gnc deki kampanya kodu ile aldım çarşmabaya gelir başlayınca etkileri yazacağım

7. xcax

xcax Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    35½ KSK
    İzlenimler:

Kısaca kendim: 24 yaşındayım şuan 92kilo 176cm boyundayım vucut yağ oranım %24 bel çevrem 98cm
    4yıl öncesine kadar düzenli salona giderdim 70 kilodaydım ciddi oranda vucut çıkartmıştım ama ekonomik durumlar ve üniversite nedeniyle dışarı gidince sporu bırakmıştım yani 4yıllık süre içinde düzensiz beslenme nedeniyle 92 93 kiloya çıktım şuan tekrar spora başladım ve bu ürünü herkesin rahat anlaması için terim kullanmadan 5günlük periyottaki izlenimlerimi ve bu ürünün etkilerini (diğer kombinasyonlar hariç) düz bir şekilde yazıcam.

15gündür spor yapıyorum fakat Hydroxycut desteğini kullanışımın 5.günündeyim. Sabahları aç karnına bir 500ml pet şişenin içine karıştırıp içiyorum (zaten kullanım talimatı öyle) 20 25dk bekleyip veya bekleme sırasında esneme gerilme gevşeme hareketleri yapıptıktan sonra spora başlıyorum koşu, bisiklet ip atlama vs. tarzında yaparken bir sıkıntı çıkarmadı yani bu tür aktivitelerde mide bulanması ve baş dönmesi tarzında bir sıkıntı olmadı fakat 5gün boyunca salonda mekik şınav göğüs karın vs çalışırken ciddi derecede mide bulantısı hissettim. Bu nedenle 2.günden sonra içmeden hemen önce bir tatlı kaşığı zeytinyağ içmeye başladım mide boş olduğu için bu tür çalışmalarda zaten bol suyla içtiğiniz için ağzınıza geliyor içtiğiniz, o yüzden mide bulantısı oluyordu onu kesti şuan rahat rahat çalışıyorum. Tadını pek sevmeyebilirsiniz öksürük şurubu gibi bir tadı var suda eriyince kırmızı bir renk alıyor.

Performans olayına gelirsek toplamda spora başlayalı 15gün oldu 10gündür yağ yakmaya yönelik kardiyo ve az ağırlık sık tekrar çalışmam vardı ilacı 5gündür kullanıyorum yani; ben salon üyesiyim ama salonda koşu bandında hamster gibi koşmayı sevmediğim için sahilde sabahları deniz havası alarak koşuyorum 15gün öncesine kadar 92 93kiloluk vucutla hiç bir destek kullanmadan 5kmlik bir mesafeyi hafif-orta tempoda 1 saate yakın koşuyordum ve inanılmaz bacak ağrıları çekiyordum şuan aynı 5 km mesafeyi yine hafif-orta 35 40dk civarında koşuyorum enerji vermenin yanında baldır ve dizde ağrı hissetmiyorsunuz spor esnasında.

Terleme olayında pek bir artış görmedim ben önceden de çok terliyorum şimdide çok terliyorum ama 5gündür yani Hydroxycuttan sonra kokulu terlemeye başladım ama ter kokusu böyle pis değilde değişik bir koku yani böyle ilacın tadı gibi terliyorsunuz pis bir kokusu yok yanmış şeker gibi bir koku yani bende öyle bir durum oldu.

Koşumu tamamladıktan sonra salonda bisiklet ve ip atlama yapıyorum bunlar toplam 1.30saat sürüyor şuan 92 93kg de olduğum için gittiğim salona ait kalp hızımı ve tansiyonumu bilekten sürekli ölçen bir alet kullanıyorum kalp atışım koşu sırasında 160ı hiç geçmedi alet kalp ritim bozukluklarında uyarı veren bir alet zaten ama hiç uyarı vermedi o yüzden çarpıntı tarzında olay bünyeye göre değişir belki bende olmadı yani.
    kardiyo sırasında (koşu bisiklet ip atlama vs.) tarzındaki hareketlerden sonra salonda (kilo vermeye yönelik) az ağırlık sık tekrar uygulamalarımı yapıyorum aletlerde 1saat de onlar sürüyor. Hiçbir enerji kaybı hiç bir kas ağrısı yok bunları yaparken. Toplamda 2.30 saat çalışıyorum.

Spor sonrası hiç dikkat kaybı el titremesi unutkanlık vs tarzında sorunlar yaşamadım aksine spor sonrası yorgunluk ve isteksizlik kalmadı. Sabah spordan sonra kahvaltımı yapıp (protein ağırlıklı) Öğle yemeğinden önce bir set daha içiyorum 5gündür hep 2doz (2 pkaet) kullandım. 3tane kullanılmasının ticari olduğunu düşünüyorum ki hayli hayli yetiyor zaten 2 paket. Haftada 5gün spor yapıyorum kalan 2gün dinleniyorum. yani 5gün içiyorum 2gün içmiyoyurm

Almadan önce tansiyon 12.3 7.8 kalp ritmi: 87 idi
    Spor esnasında tansiyon 13.4 8.6 kalp ritmi 140-160 idi
    Aldıktan 2.30 saat sonra (spor sonunda) tansiyon 12.8 7.2 kalp ritmi: 98

Bununla beraber asıl merak ettiğiniz kilo verdin mi olayına 15günlük süre içinde elbette kilo verdim ve bel çevremde incelme oldu ama şuan için bilerek cevap vermeyeceğim çünkü ilacı sadece 5gündür ondan kullanıyorum ayrıca 2.30 saat spor yapıyorum bunda ilacın etkisi nedir ne değildir diye yanlış bir algı oluşturmak istemem spor sırasında enerji verdiğini ve spor sonrası isteksizliği önlediğini için bile ilacı kullanabilirsiniz ama sporsuz sadece ilaçla kullanmanın bir matığı yok. sadece merak edilen konuların bir kısmına cevap verdiğimi düşünüyorum en azından şu aşamada. Kilo verme yağ yakma vs. olayları için kendim bir günlük yazmayı düşünüyorum ilerleyen günlerde oradan takip edebilirsiniz.

Son düzenleme: 10 Haziran 2012
    moothy ve hasanateş bunu beğendi.
  8. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Ben 1 kutu bitirdim, tecrübelerimi paylaimak istedim... 8 haftalık definisyonun 5. haftasında başladım bu ürünü. Badimle beraber aldık ve ilk kullanımda arkadaşımda aşırı terleme yerinde duramama gibi durumlar olurken bende o kadar etki yaratmadı fakat antremanı diri çıkarmamı sağladı ilk zamanlar sonlara doğru tempo düşüyor gibi olsada bunu low karbo olayına bağlamak mantıklı geldi ( günlük 50 gr )

definisyonda 5. hafta kullanmaya başlamıştım... sonuçlar şöyle

5. hafta sonu = 2 cm bel

6. hafta sonu = 2 cm bel

7. hafta sonu = 1 cm bel

( omuz ve göğüste 2-3 cm lik kayıp dışında kollarda kayıp olmadı, bacaklar 2 cm inceldi )

Toplam definisyon boyunca 12 cm bel kiloda da 12 kg kaybettim, bunun 5 cm i burner sayesinde oldu demem ağır olur ama son haftalarda ziyadesiyle motive etti, aşırı tatlı bir tadı var bu da özellikle ben gibi tatlıya düşkün insanlarda iştah kapatıyor. Akşam 8 den sonra birşey tüketmedim günlük kg başına 1,8 gr proteinimi 5 er öğün halinde aldım aynı zamanda karbo da ilk zamanlar 2 gr idi son dönemlerde 0,5 e düştü ( arada dalgalandırdım )

Sonuç haliyle 4 pack i görmüş olmamın mutluluğu ile bu ürün ü kullanmış olduğumu belirtmek isterim. Kullandığım ürünler ( isolate protein - bcaa - glutamin - aminoacit - hydroxycut )

haftada 6 gün antreman ve min. kas kaybı için sabah kardiyo akşam ağırlık antremanı.

NOt : Ürün tek başına birşey ifade etmez, beslenme ve çalışmada herhangibir taviz ürünü boş yapar...

bilkent bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş