Hydroxycut HardCore 9 + Hydrazide

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve beycank tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    [​IMG] [​IMG]
    ARkadaşlar merhaba bu iki ürünü kombine edip kullanmayı düşünüyorum. Bugün sipariş vereceğim. bb.com 'dan
    Tavsiyeniz nedir? Sİtedede bu iki ürünü kombine edebilirsiniz diyordu. Sizin önerilnizi nedir. Bu arada hydrazide nin yan etkileri varmış galiba sitede birşeyeşr yazıyo ama anlamadım tam. kaşıntı fln yapıyormuş galiba.

buraya eklim
    Product is only intended for serious athletes looking for dramatic results. Powerful Competition-Strength Formula. Do not exceed recommended dosage.
    NOTENot intended for use by persons under 18. This product may cause flushing accompanied by itching. Do not use if pregnant or nursing. Consult a medical doctor before use if you have been treated for or diagnosed with, or have a family history of any medical condition or if you are using any prescription or over-the-counter drug. As Hydrazide is to be stacked with Hydroxycut® Hardcore, do not combine with other sources of caffeine (e.g., tea, coffee, or cola beverages). Consult a medical doctor before starting any diet or exercise program. Exceeding the recommended serving and/or improper use of this product will not improve results and is not advised. Use only as directed. Keep Out Of Reach Of Children.

ingilizcesi iyi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum bu arada :)
    yada ana hydrazideyi alma onun yerine şunu al diyecek arakadaş varsa lütfen söylesin :),
    şimdiden teşşekkürler​

2. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    bu arada flood içni özür dilerim edit sürem dolmuş
    başlıkla yanlışlıka hardcore 9 yazmışım
    o 9 un bir anlamı yok.
    nasıl yazdıysam artık bende anlamadım :) yanlışlıkla kaçmış o 9.
    çok özür dilerim.

3. hamzahaznedar

hamzahaznedar Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MERSİN
    hydrazide

1-Buchu Extract : idrar sötürücü , doğal bitkisel antiseptik maddeler içerir ve idrar yolları enfeksiyonlarına karşı korunmada yardımcı .

2-Dandelion Powder : Karahindiba bitkisinin kök ekstresi sindirimi stimule eder laksatif etki göstererek bağırsakları çalıştırır.

3-Parsley Powder : Maydonoz yapraklarının tozudur. İdrar söktürür.

4-N-acetyl-l-tyrosine : Adrenalin mekanizması üzerinde etkili bir etil esterdir, catecholamines , norepinephrine ve dopamine sentezini iyileştirerek beyin fonksiyonlarını pozitif yönde etkiler.

5-Burdock Extract : Laksatif etkilidir yani bağırsakları çalıştırır.

6-Picamilone HCL: Beyne kan akışının iyileşmesini sağlar.

7-Licorice Extract : Melanin sentezini inhibe ederek depigment (renk açıcı) etki gösterir.Derideki renk bozulmalarının azalmasına yardımcı olur.

8-Vinpocetine: Bitkisel mi yoksa sentetik bir madde mi olup olmadığı belirtilmemiş. Ama sanırım sentetik .Dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğunda kullanılan bir “Psikostimülan” dır. Esas kullanımı bu yöndedir. Bana kalırsa hemen hemen tüm psikostimülanların sebep olduğu bir yan etki var. “ İştah kesmesi” . Tahminim bu yan etkisinden dolayı eklenmiş olabileceği yönündedir.

9-Quercetin Dihydrate: Bağışıklık sistemini güçlendirir. Akciğer fonksiyonlarını iyileştirir.

10-Artichoke Powder: Karaciğeri korur. Kolesterolü dengeler. Sindirimi kolaylaştırır. İdrar söktürür.

11-Gynostemma Pentaphyllum : Bir çesit ginsengtir. Adoptojen etkisi vardır yani vücut direncini yükseltir.Güç arttırıcıdır. Nitrik oksitin açığa çıkmasını situmüle (uyarmak) eder.
    ...Bilebildiğim ve bulabildiğim kadarı ile ürünün içeriğini açıklamaya çalıştım. Umarım yardımcı olur.

nopeynnogeyn ve beycank bunu beğendi.
  4. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    teşşekkülrer