Hydroxycut - CLA ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve b0nd tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar. Bu konuda ilgili,tecrübeli dostlardan yardım almak istiyorum. Hemen konuya gireyim.

8 aydır VG yapmaktayım, bir iki ay kadar ara vermiştim o süre zarfında bayağı yağlanma kilo alımı oldu. Beslenmeme yeteri kadar özen gösterememiştim. Şuanda VG'ye devam etmekteyim. VG'ye ara verdiğimde, aldığım kiloları, yağları tekrardan atmak istiyorum. Yağ yakımı konusunda pek tecrübem yok malesef. Şuanda ''89'' KG' ım. Daha önceden L-Carnitin kullanmıştım (1500 MG likit). Açıkçası pek faydasını göremedim diyebilirim... Şimdi ise daha etkili bir supplement kullanmak istiyorum. Hedefim İse 80-82 kg arası..

Kullandığım protein tozu : Weider Premium Whey 2,3 kg.

Hydroxycut ile CLA arasında ne gibi farklılıklar var? İkisi bir arada kombine edilebilir mi ? Hangisi kalıcı bir şekilde tekrar yağlanmamı engeller ? Hangisini kullanmalıyım?

Vücut ölçülerim
    Göğüs : 103
    Bel : 92
    Kalça : 101
    Kol : 39

Bilgi ve Tecrübelerinize sığınarak böyle bir konu açıyorum. Cevaplarınız için sonsuz teşekkürler..

2. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cla'nın pek bir etkisi yok ama diyet yapıyorsanız yararı olabilir tok tutuyor bence hydroxycut içinde iyi olduğu söyleniyor sağlık probleminiz yoksa bence hydroxycut kullanın

3. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hydroxycut'da yüksek kafein içeriyormuş diye duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum. Buda sanırım extra enerji oluyor. Yani daha fazla yağ yakımı ve daha fazla ağırlık kaldırma demek :)
    CLA veya Hydroxycut tecrübesi olan varmı acaba ?

4. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim dayım kullanıyordu memnun olduğunu söylüyordu

5. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Suan hdyroxcuts ve twinlap CLA kombinasyonunu kullanıyorum ,kulaktan dolma haberlerle yok cla tok tutuyomuş filan inanma böyle şeylere ,cla nın öyle bi etkisi yok. senın yemeklerden aldıgın yağı bloke etme gibi bi işlevi var ayrıca yumuşak doku dediğimiz yerde bi yağ yakıcı özelliği oldugunu bılıyorum, hdyroxcuts ıcın konusmak gerekırse ,sağlam bir diyet ve cardıo karın ağırlıklı bı program uygulaman lazım ,sonucta bu ürünleri kullanıcaksın ama hersey sende bıtıyo bırazda

6. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bizzat kendim kullanıyorum CLA herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir kulakdan dolma bilgiler falan?

7. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    hocam peki ne kadar bir süredir kullanıyorsunuz ? ikisini birlikte kombine edince bir rahatsızlık vs. duydunuz mu ? kullandığınız süreç boyunca kaç kg. verdiniz acaba ?

8. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    2 haftadır kullanıyorum ve kullanmaya başladıgımda 73 kilo ve 90 cm bel cevresi vardı ,suan 67 kiloyum ve 86 bel cevresine sahibim,bu süre zarfında herhangi bir yan etkiyle de karşılaşmadım ,gayet etkili bir kombine oldugunu düşünüyorum ;)

9. b0nd

b0nd Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    tebrik ediyorum vallahi sizi :) bende salı günü aldım ve kullanmaya başladım ;
    ''Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series''i

acaba sizin kullanma şekliniz nasıl ve diyet yapıyor musunuz ?

10. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam CLA sabit olarak her yemekten önce 1 er tane alıyodum.

Hydroxycuts ise ; ilk 4 gün spordan önce 1 tane ,idmana da aç karnına gidiyodum bu arada . ve gunluk mınımum 3 litre su tüketiyorum halen ,dietten kalan alışkanlıkla.

sabah aç karnına hydroxycuts alıp çıkıyorum.sağlıksız bişi tabi bende farkındayım kasta götürür belki yanlız idman modelinide bu diyete göre uydurman lazım o noktada işte.idman sonrası protein tozumu alıp .

idmansonrası 3 yumurta üzeri lor peynirli tüketiyorum

bu öğünden 1 saat sonra hydroxcuts alıyorum.

yumurtanın uzerınden 3 saat sonra 250 gram haşlanmış tavuk eti

akşam da en eç max.8 de 100 gram tavuk göğsü ve yanında lor peyniri.

yatmadan öncede şekersiz yeşil cay

Sayfayı Paylaş