Hydroxycut Carnitine ve iso100 kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmetanil tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    merhaba arkadaslar. ben Hydroxycut Hardcore Elite L carnitine ve dynamite ıso 100 protein tozu aldım. troid hastalıgım oldugu ıcın sabah ac karna ilacımı ıcıp 30 dakka sonra 1 dılım ekmek 1 salatalık yıyorum aradan 1 saat gecınce hydroxycut içiyorum antremana gıtmeden 15 dakka önce sıvı carnitineyi alıyorum kardıodan sonra agır bır agırlık antremanından sonra 1 servıs proteın tozu ıcıp aksam ogununden oncede ıkı kapsul hydroxycut içiyorum sizce bunları bu sekilde kullanmamda bır zarar warmı acaba cok merat ettım ? yardımlarınız ıcın sımdıde tesekkurler:)

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.272
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    yardım edecek bır arkadas yokmu acaba ?

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.057
    Ödül Puanları:
    103
    Hydroxycut ve Carnitine yi tamamen bırak bunlar reklam ürünleri hiç ihtiyacin yok bunlara. Adam akıllı antrenman yaparsan bunlara hiç ihtiyacin olmadğını göreceksin. İso-100 gayet yeterli bir ürün.Kullanım olarak sabah ve antrenman sonrası tam anlamıyla verim alabilmek için yeterli. Antrenman öncesi kullanama gerek yok 100-150 gr karbonhidrat tüketirsen yeterli olacaktir antrenman icin

Sayfayı Paylaş