HydroxCuts ve Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve kskobi tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 2 sinide bir süre kullandim animal cuts i kullandigimda günlük 20 dk 10 tempsunda hic durmadan kosu tiwst 5 dk 5 dk yana egilme 250 mekik sonunda belimden 6 cm inceldi 22 gün icerisinde.

fakat sonra dedim hyroxcuts i deneyeyim 1 ay icerisinde ayni seyi uyguladim üzerine 1 cm genisledim :S simdide animal cuts satan yer bulamiyorum varmi bildiginiz alabilcegimiz bir yer.

ayrica vhey protein almak isstiyorum herkes herdilden briseyler soylüyor museltech te karar kildmi ama herkes ben orjinalim diyen farklı seyler soyluyor burada ksk nin antranoru ben bulurum dedi o 1 kiloyu 250 tl dedi farklı yerlde 2 kilo 250 tl acaba hoca mi kazikci yoksa diger sitelermi iyi niyetli :Dbench_O

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    Hocan kazıkcı :) Tek cuts değil bazı animal serisi ürünlerde piyasada yok şuan

3. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    382
    Ödül Puanları:
    73
    Bu kadar çıkarcı hocalardan uzak durun, size yarardan çok zarar getirirler. 250 liraya Türkiye'den 5 kilo kaliteli protein tozu alınır, üstüne de para kalır.

Muscletech iyidir, kalitelidir ama bu kadar parayı haketmiyor. Hele ilk protein tozunsa hiç anlamı yok Muscletech'le başlamanın. Çok gelişmiş bir vücutçu değilsen diğerleri de şimdilik ihtiyacını karşılayabilir. Paranızı çöpe atmayın.

İnternet siteleri mi iyi niyetli demişsin, Muscletech protein tozunun 4 lbs yani yaklaşık 2 kilosu 45 ila 50 dolara satılıyor yurtdışında. 50 dolar desek, 78 tl ediyor. Yani kimsenin iyi niyetli olduğu falan yok kısacası.

2 kilo muscletech düzenli kullanımla 3 haftada biter. Haliyle 1 kilosu daha da kısa sürede.

Ama illa bunu almak istiyorum dersen tabiki de internet sitelerinden almanı öneririm.

Ayrıca GG'de bir tane Animal Cuts satılıyor, yaklaşık 170 tlye.

Hydroxycut ve Cuts karşılaştırmasına da şöyle değineyim. Kilon ve ne kadar zamandır egzersiz yaptığın gibi faktörler farkediyor. Yani eğer kiloluysan ve ilk ayından spora başlar başlamaz Cuts ile başladıysan, çok hızlı aşama kaydetmen normal. Yağ yakıcı kullansan da kullanmasan da kilolu insanlar 2-3 ay düzenli spor yaptıklarında çok iyi gelişme kaydedip, şaşırıyorlar. Sonra gelişme duraksayınca bir daha şaşırıyorlar haliyle. Hydroxycut kullanıp memnun kalan da gördüm, Cuts'dan verim alamayan da. Biraz kişisel faktörler işin içine giriyor gibi.

Son düzenleme: 24 Ocak 2011

Sayfayı Paylaş