Hydroxcut hardcore X ve yag yakimi gunlugum (guncel)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve phoenix_batt tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar bugun hydroxcut hardcore X aldim..
    Ve su sekilde kullanmayi dusunuyorum;
    ilk 3 gun sabah saat 7.00 da 1 kapsul alicam 30-45 dk sora kahvaltimi edicem daha sonra aksam saat 6 da gene 1 kapsul alicam ve evde kendi imkanlarimla sporumu yapicam.(kapsulleri ac karna alicam)
    3. Gunden 7 gune kadar ayni sekilde alip servisimdeki kapsul sayisini 1'den 2 ye cikarcam 1 haftam dolduktan sonra servisi 3 e cikaricam ve oyle devam edicem.
    Bol su tuketmeye , az karbonhdrat cok protein seklinde beslenmeye ozen gostericem ve size burdan guncel bi sekilde nasil bi degisim olduunu anlaticagim eyer yazdiklarimda yanlis bi durum varsa bni uyarir ve bnce bole bole yapmalisinz derseniz sevinirim

Ilginize tesekur ederim..

2. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    6:30 gbi kalktim hydroxcuti aldim saat 7:00 gbi kahvalti ettim
    daha sonra solgar v2000 aldim oglen tonbalikli bi sandivic yedim aksam saat 17:00 da mercimek yedim saat 19:00 da hydroxcuti alip antreman yapmayi planliyorum saat 23:30 gbide solgarin magnesyum calsiyum plus zinc hapini aliyorum. Antremandan sonra protein agirlikli bi ogun yiyip birakiyorum

Sayfayı Paylaş