Hydrowhey/Jack3d/Cytogainer/Creatine/Animal Pak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dachosen tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman al

2. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    günlük yüzde değerler olarak sağladığı vitamin miktarları ağır tabi, başka ne olabilir ki ?

Pro Body yapan biri güle güle kullansın da başkası için içerik olarak ağır işte.

Aynı zamanda Animal Pak, adı üstünde Pack, içinden şunu içeyim diğeri kalsın yok. Diğer multi-vitaminlerin servisi 3 hap olabilir ama 1-2 tane alabilirsin. Böyle bir durum Pak'de yok. İlla en az 6-7 hap yutacaksın gene.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  3. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Durum şöyle:

Hydrowhey i BCAA oranının fazlalığı ve isolate olduğu için sadece antreman sonrası kullanmak istiyorum. Myofusion komplex protein içerdiği için sabah kalktığımda ve gece yatmadan önce kullanmayı vede Cyto Gainer ı da 3 öğün saatinde 150 gr servisi 3 e bölerek yani 50 şer gram almayı düşündüm.Megaforteninde yarısını antreman öncesi yarısını gece yatmadan önce kullanacağım GH için. Düzgün beslenme ve tabiri caiz ise HAYVAN gibi bir çalışma ile sağlam bi kütle kazanacağıma eminim.

Katmak istediğiniz bir şey varmı hala tüm önerilere açığım beyler.

4. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

Maddi durumun iyiyse mhp dark matter katabilirsin :)

dachosen bunu beğendi.
  5. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Kullanım amacı nedir ne işe yarar bu Dark Matter? Kullandınız mı?

6. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

Antreman sonrası yenilenme ürünü son zamanların en iyi postworkout ürünlerinden kendim kullandım kombine yaparak çok iyi gelişim kaydetmiştim bir kutu daha almayı düşünüyorum bu sezon için

Açıklama:Antreman sonrası enson teknoloji kas büyütücü (geliştirici)
    Anabolik axis olarak adlandırılan antreman sonrası kas büyütücü Dark Matter kas gelişimine yeni bir boyut kazandırmıştır.Antremandan sonraki bir saatlik süre içinde insilün seviyesini tepe noktaya ulaştırır creatin ve glikojenin kas dokusuna hızla nüfuz etmesini sağlar.
    Dark Matter Precision Nutrient Infusion ( Hassas besleyici madde emilimi ) teknolojisini kullanarak üretilen ilk ve tek beslenme destek ürünüdür ki bu birbirine bağlı anabolik reaksiyonu meydana getirir.
    Bu büyük atılımı sağlamak için MHP bilimadamları yüksek hızda nano fizik teknolojisiyle bir biyoloji mühendisliği devrimi gerçekleştirmişlerdir.Bu yeni gelişmeler tüm antreman sonrası creatinleri,whey proteinleri,yüksek karbonhidrat kombinasyon formüllerini kalitesiz ve geçersiz kılmıştır.
    Dark Matter bugüne kadar denenmiş;kas dokusuna en hızlı,en geniş ölçüde en uzun süreli nüfuz ederek anabolik reaksiyon sağlayan anabolik axistir.

**Whey proteinlerinden daha hızlı emilir.
    **Protein sentezini % 600 daha fazla arttırır ki bu da 40 gr.proteine eşittir.
    **Multi-phase su bazlı creatini kas dokusuna taşır.
    **Glikojen takviyesi ve hücre yenileyici özellik.
    **Yüksek hız nano fizik teknolojisiyle hazırlanmış özel ürün

Kullanım şekli:Dark Matter antremandan hemen sonra,katı ya da sıvı başka hiç bir gıda maddesi kullanmadan almanız için hazırlanmış en gelimiş kas geliştiricidir.Alacağınız diğer bütün gıda maddeleri Dark Matterin içindeki besleyici maddelerin sizin kaslarınızdaki büyümeye olan etkisini azaltacak ve hızını yavaşlatacaktır.250-280 ml.suya 2 ölçek ekleyerek bir bardakta karıştırabilir ya da bir shaker da sıkıca sallayarak hazırlayabilirsiniz.Diğer gıda maddelerini en az 1 ya da 1,5 saat sonra alabilirsiniz.

yazı alıntıdır

dachosen bunu beğendi.
  7. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73

Burası aklıma takıldı. Başka bir gıda maddesi kullanmayın diyor. Ayrıca içeriğine baktığımda 60 gram serviste 12 gram protein olduğunu söylüyor. Recovery ürününde bu kadar az protein olması ilginç.

8. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    muscle parm bullet proff tavsiye ederim recovery için...

dachosen bunu beğendi.
  9. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bende bu urun ise yaramadi

dachosen bunu beğendi.
  10. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Ürün gece yatmadan önce kullanılıyormuş sanırım ZMA bileşenlerinide barındırıyor. Recovery e ihtiyacım varmı Megaforte hydrowhey myofusion dan sonra?

Muscle Pharm Bullet Proof mu?

11. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Bende ramazan sonu kombinasyon yapıcam bir de benimkine bak hangisi mantıklı gelirse onu uygularsın.Hem senn konun olsa da benm kombinasyon da eleştiri alır :)

whey=> Nitrotech ya da universal whey (daha emin değilim)
    amino=> Animal nitro+animal stak+ universal glutamine
    Enerji=> Animal pump
    Multivitamin=> Animal pak

Görüldüğü üzere tüm ürünler universal.Sadece whey konusunda tereddütüm var.Nitrotech çok övülüyor fakat bırakınca psikolojik olarak yıpranma yaptığını okudum bikaç sefer ama emin değilim daha. Aynı markanın ürünlerini bi arada kullanmanın daha avantaklı olduğunu düşünmüşümdür hep.Ki bu animal serisiyse bence çok mantıklı.Multivitamin olarak Pak biraz ağır gibi ama animal serisinde hemen hemen tüm ürünlerde pak ile daha iyi sonuç alınacağı söyleniyor.

12. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    animal stak amino değildir bu arada

13. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Animal stak demişken önceki kombinemde almıştım ve kullandığım zamanlarda kaslarım adeta lastik gibi geriliyordu. Çok güzel bir duyguydu o ve bana çok güç kattığını düşünüyorum. Acaba bu kombinemede eklesem mi?

14. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

izninizle bi şey sorucam; bu kara çok supplement i nası kullanabiliyorsunuz? yani :) ben proteın tozu ve gh max kullanıyorum.. genede tereddüt ediyorum acaba karacıgere bı sey olurmu, yada bobreklere bı zararı..
    ??
    :)

15. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bağımlısıyız hocam :)

dachosen bunu beğendi.
  16. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Testo. arttırıcı ne önerirsiniz peki? Animal stak, gaspari novadex, usplabs pink magic yada başka?

17. ofi

ofi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Nacizhane önerilerim
    hydrowhey :uygun secim bcaa glutamıne ekstra almıyacam dıye böyle bişey yapmışşın bencede mantıklı.Fakat sunu soylemelıyım combıne urunlerden sımdıye kadar hıc verım almadım ama ramazandan sonra sanırım bende sizin gibi yapıcam wheyim aynı olacak..
    vitamin:controlled lab orange triad vazgezilmezim
    glutamine :dediğim gibi antreman sonrası bcaa ya ınanmıyorum ama glutamıne cok saygı duyayarım.belkı whey mri %100natural olur ve yanına now -glutamıne eklerım ve sabahları uyanıncada artı Nitrix
    pre-post:bsn nox-celmass-nitrix
    Casein:Hiç birini söylemem tek on casein alır bütün gün yatarım gerekırse:S

dachosen bunu beğendi.
  18. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.

Hydrowhey i BCAA bakımından yüklü olduğu için almak istiyorum. Bende glutamine nin fazla gerekli olmadığını okuyorum bazı yerlerde. Ama NOW glutamine almak aklımdan geçti.

Multivitamin içinse orange triad ı araştırıyordum içinde eklemler içinde gerekli vitaminler var sanırım onu alacağım.

Pre-workout için Jack3d yi aklıma koydum çünkü denemezsem çok içimde kalıcak.

Post-workout içinse elimde cell-tech var fakat tadının kötülüğünden dolayı kullanamıyorum resmen. O yüzden Higher Power micronized creatine i seçtim ama aklımdan Cell-Mass geçiyor.

Nitrix kullandım ve 0 verim aldığımı açık bir şekilde söyleyebilirim. Ne focusa yararı oldu ne pump etkisi yarattı ne ağırlıklarda artış oldu hiçbir şey olmadı.

Bu arada BCAA için Scivation Xtend i araştırıyorum. Herkes çok memnun içeriğide sadece yüksek değerde BCAA. Protein sentezi içinse tekrardan Animal Stak alıcam sanırım. Caseini de unutmamak lazım.

Saygılar.

ofi bunu beğendi.
  19. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    universal storm u tavsiye ederim... blue raspory mi ne, bu aromanın tadı çok güzel, hele dimes 100% üzüm suyuyla çok iyi uyum sağlıyor ve sıkılmadan içebiliyorsun

içerisinde bir sürü creatin çeşidi var. sadece monohidrad yok yani

dachosen bunu beğendi.
  20. ofi

ofi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuzdan anladığım kadarıyla benzer tarz ürünler kullanıyoruz.Pumplar zaten her vucuda ayrı etkı gosterır.
    BCAA olayına gelınce cok kullandım denedım ıste cratıne yuklerken falan bcaa almassa etkı saglayamassın gıbı klişe laflarla hep kullandım fakat artık kestım bı sıkıntı da yok yane.Zaten artık yurt dışında falan stacklarda bile göremiyorum zaten ben amıno acıdı glutamıne harıc adamdan saymıyorum.FAKAt amıno konusunda kararlıysan Optımum hmb yi de biraz arastır derım bana cok övüyolar bunu cünkü.
    Testeron artırıcı dıosan zaten geceleyın alman lazım oda caseınle etkılesım falan yapar dıolar.ama caseın almassan ben olsam VİTRİX eklerdım içerik saglam.
    Hmbyi bende eklıyecem galıba.
    Not:Ben animal serısı kullanmıstım PAK{haric] bi daha hic birini almama kararı almıstım.

Son düzenleme: 2 Eylül 2010
    dachosen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş