Hydrowhey/Jack3d/Cytogainer/Creatine/Animal Pak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dachosen tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese selamlar.

Spora 3 ay gibi bir süre ara vermek zorunda kaldım. 5 kilo verdim, yağ oranım düşük olduğundan kastan vermiş olmam kötü. Ve ramazandan sonra bu kombinasyona başlama kararı aldım. Amacım hafiften yağlanarak kilo almak.

Artık parasına falan bakmak istemiyorum beni bir adım ileri atabilecek supplement varsa almak isterim. O yüzden tüm önerilerinize açığım. Lütfen o olmasın bu olsun demekten kaçınmayın görüşleriniz benim için önemli. İyiliğim için birlikte tartışır doğru yolu buluruz.

Supplementleri sıralarsak:

Optimum Hydrowhey 3.5 lb. : Tek serving de yüksek protein oranı ve kısa emilim süresinden dolayı tercih ettim. Nitro-Tech tercih etmedim 2 kutu bitirdim ve tadından bıktım.

USPlabs Jack3d 250 gr : SuperPump dan sonra bunu kullanmayı çok istiyordum. Çok iyi olduğuna dair bir sürü yorum okuyorum hem burda hem yurt dışında.

Cytosport Cyto Gainer 6 lb. : Gainerlar nerde olursa olsun pek tutulmuyor öncedende hiç gainer kullanmadım ama az da olsa kilo alma gibi bi sorunum olduğu için gainer almaya karar verdim. 150 gramlık servinginde 55 gram protein 75 gram karbonhidrat düşük şeker ve 6 gram yağ olması beni onu almaya itti. Açıkcası pek emin değilim alıp almamak konusunda. Gerek yok derseniz hiç kendimi yormayacağım.

Higher Power Micronized Creatine 1000 gr
    : Cell-Tech i tadından dolayı kullanamadım hala duruyor. Bende tatsız olucak suda hemen karışıcak dolayısıyla kana karışmasıda kolay olucak bi creatine aradım bunu buldum. Cell-Mass den korkuyorum pek gerek olduğunuda düşünmüyorum.

Universal Animal Pak 44pak
    : Multi-vitamin olarak bunu düşündüm. Açıkca konuşmak gerekirse pek yararı olacağını sanmıyorum. Bana boş bir supplement olarak geliyor ama söylediklerinizi dinleyeceğim.

Aklımda birde Optimum un caseini var. Lor peyniriyle bu açığı kapayabiliceğimi düşündüm ama derseniz ki yok o öyle olmaz casein tozunun yerini tutamaz diye ozaman çaresine bakarız :)

Şimdilik bu kadar. Tüm sorularınıza, önerilerinize açığım. Bu sene benim için çok önemli o yüzden en ufak bir ayrıntıyı bile kaçırmamak isterim. Yazdıklarımı üşenmeden okuduysanız çok teşekkür ederim okumadıysanızda teşekkür ederim :) Şimdiden herkese teşekkürler.

Saygılar.

2. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    normal bir multivitamin al aminal pak yerine ?

solgar vm-2000 olur
    opti-men olur
    supradyn bile olur.

Animal Pak çok ağır yahu, gerek var mı ?

Ben Opti-Men öneririm sana.

dachosen bunu beğendi.
  3. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Ağır derken kastettiğin nedir anlayamadım? Bu arada opti-men ile animal pak arasında kalmıştım ama dediğim gibi pek yararı olacağını düşünmüyorum açıkcası.

4. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    animal pakı kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye etmem zerre kadar faydasını görmedim jack3d de beklediğim gibi çıkmadı açıkcası sana onun yerine vpx no shotgun öneririm 1 haftada bench presste 10 kilo artış yaşadım kesinlikle plasebo etkisi değil içeriklerini karşılaştır jack3d ile anlarsın çok nox ürünü kullandım en iyi verimi no shotgundan aldım.Ayrıca gainera kesinlikle para verme onun yerine gasparinin caseini myfusionı öneririm gece yatmadan içersin 8 saat vücudu proteinsiz bırakmaz bu kombineye bir de kaliteli bir post workout ürünü koyarsan süper kas artışı yaşarsın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:55 ----------

vücudu gereksiz yere yoruyor kendimden biliyorum eczaneden normal bir multivitamin desteği işini görür

dachosen bunu beğendi.
  5. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Animal pak ı çıkartıp casein koyacağım sanırım. Bende multi-vitamin var ama animal pak belki daha iyi olur demiştim.

Sanırım bu n.o. ürünleri vücuda göre en çok değişkenlik gösteren supplement. Birisinde çok yararlı olurken diğer kişide 0 etki verebiliyor. Ben biraz tadlardan korkuyorum artık çok çektim çünkü. Düşük gramlı servingleri seçiyorum ki az tadı olsun. Ve birde forum üyelerinden ' ataberkim ' adlı abimizin yazılarını okudum. Sanırım peşpeşe 3 kutu kullandı ve etkisinde düşüş olduğunu söylemedi. Bende onu istiyorum.. Sp 250 de kullandıkça dozaj arttırmak gerekiyordu çünkü vücut alışıyordu artık.. Vücudu uyarmak için dozaj arttırımına gitmek gerekiyordu ki tadı falanda çok kötüydü hiç hoşuma gitmiyordu bu durum. Bende bu yüzden Jack3d ye yöneldim.

6. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

Limonlusunu kullanmıştım tad olarak çok hafif jack3d inşallah etkiside iyi olur sizin üzerinizde.Dediğim gibi bir de recovery ürünü koymayı düşünebilirsiniz kombineye

dachosen bunu beğendi.
  7. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Ben aslında birazda bulk dönemi gibi düşünüyorum. 10 kilo falan alsam süper olur. Ben inanılmaz çok yemek yiyorum. Günlük 3 öğün çok ağır yiyorum ki aralardada bir sürü şey atıştırıyorum ama bir türlü kilo alamıyorum. Hiç gainer kullanmadığım için dedim belki bu gainer bana birşeyler kazandırır. Sanırım Myofusion tam olarak casein değil yani casein ve whey olarak birkaç protein içeriyor.

Bu arada elimde 3 kutu megaforte var fakat eğer işe yarıcaksa Scivation Xtend i de düşünüyorum. Asıl problem ben zaten hydrowhey i çabuk kana karışsın kasları çabuk doyursun diye istedim. 8.8 gr BCAA var.

8. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53

3kutu mega forte varsa çok iyi birde xtend alsan amacına ulaşırsın gainerlar kilo aldırıyor fakat göbeğe, göbekli olmak istemezsin heralde myfusion kompleks bir ürün bb den 9.4 puan almış bu da ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor..

Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
    dachosen bunu beğendi.
  9. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Ben bu gainer ı denemek istiyorum açıkcası. Yağ yakımım falan çok kolay oluyor eğer öyle yağlandırma yaparsa rahatça veririm yağlarımı. Ama denemeden içim rahat etmeyecek.

Myofusion u da ekliyorum Animal Pak ı çıkartıyorum. Hangi aroması iyidir? Siz hangi aromalısını kullandınız?

10. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Muzlusunu kullanmıştım gayet güzeldi.illaki gainer istiyorsanız weider veya gaspari realmass ı öneririm kullanan arkadaşlarım var çok hızlı kilo aldılar.

11. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Cyto Gainer ı kullanan görememiştim Türkiyede. Eğer arkadaşlarınız Real Mass i kullanıp hızlı kilo aldılarsa kullanmak isterim. Büyük ihtimalle 1 kere gainer kullanıcam iyi olsun şöyle biraz kilo alayım :)

Weider ı alma şansım malesef yok.

12. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    creatine 1 kg lik alacaskan universal ı tavsiye ederim

dachosen bunu beğendi.
  13. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    nesi ağırmış pak ın
    bence kalsın pak jack3d ise 5 para etmez ürün shotgun ın lafı geçmiş etkili üründür dikkat et tadı rezalet alıcaksan karpuz aromalasını öneririm

14. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Doğruyu söylemek gerekirse bb.com da en çok alınan creatine olduğu için seçtim. Fiyatıda uygun ve okuduğum yorumlara göre suyla hemen karışıyormuş kanada çabuk karışacağı ve emilimi hızlı olacağı kanaatini getirdim. Universalle arasında ne farkı olur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:09 ----------

Şimdi şöyle söyleyeyim vücuttan vücuda değişiklik gösteriyor bu lanetler :) Tadıda kötüyse hiç bulaşmayayım. Hani çok yararlı tadı kötü ama olsun falan diyemiyorum. Tadı kötü olunca çok yararlı olsa bile içesim gelmiyor. Ben ilk Jack3d ile başlamaya karar verdim. Eğerki iyi sonuç alamazsam başka N.O. ürününe geçerim. Gerek kahve kullanmadığımdan gerekse pek böyle şeyler kullanmadığımdan vücudum inanılmaz tepkili N.O. ürünlerine. Jack3d den istediğim verimi alıcağımı düşünüyorum ama alamazsam o zaman Vpx shotgun ı denerim.

Animal Pak ı ise hiç bilmiyorum. Gerek olmadığını düşünüyorum aslında..

15. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    evet realmass kullanan arkadaşım 5 kilo aldı bir kutuyla ama yanında protein tozu ve iyi beslenmede var tabi..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:33 ----------

bencede jack3d 5 para etmez bir ürün zaten içeriğe bakınca anlaşıyor bence noshotgunın yanından bile geçemez.

16. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Tadı çok berbat diyorsunuz. Çekemem ki ben daha Sp250 nin tadını çekemiyorum ki başlarda güzel gelmişti :)

17. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    universal storm tavsiye ederim creatine olarak.dimez 100% üzüm suyuyla karıştırınca güzel tadı oluyor
    nox ürünü olarak hepsi aynı. en ucuzu bsn. onu kullan bence
    animal pak i kırıp içebilirsen iyi olur. yarısını sabah yarısını aksam al
    hydrowhey iyi seçim

dachosen bunu beğendi.
  18. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Noexplode istemiyorum çünkü etkisi gittikçe geçiyormuş. Aklımda şimdilik Jack3d var kullanmadan rahat edemeyeceğim sanırım :)

Hydrowhey pahalı olsada en iyisi olduğunu düşündüğüm için onu seçtim. Gai.ner bana birşey katmayacaksa almayacağım.

19. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    gainner eğer zayıfsan yada beslenmen az ise, kas yıkımını engeller

dachosen bunu beğendi.
  20. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Zaman zaman beslenmem aksıyor dolayısıyla gerekli proteini ve karbonhidratı gün içinde alamıyorum.

Metabolizmam hızlı olduğundan dolayı vücudumda öyle yağ yok.. yağlanmak istiyorum :D

Sayfayı Paylaş