Hydro + L-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve DjMaJeRe tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ustalarım ve daha önce deneyenlere soruyorum, ikisi bir arada kulanılabilir mi? Hydroxycut Hardcore Pro var elimde ve şu an çok memnunum, 2.ay'a girerken L-Carnitine destekli kullanmayı düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim, önerilierinizi de bekliyorum.

2 haftalık pro deneyimim

Bel 4 Göbek 5 Göğüs 3 Bacak 2 Cm, Yağ oranı %5, Kilo 3kg azaldı.

Kol 2cm, Kas Oranı %3, Su Oranı %4 artış gösterdi.

Bu ilk 2 hafta yediklerime dikkat ettiğim söylenemez, pide de yedim pizza da yedim bi kaç kez, haftada 4 gün antrenman, yarım saat kardiyo sonra 15dk bel/mide, daha sonra 1,5 saat ağırlık çalışması yaptım, günde 3lt su tükettim, ilk hafta ham ağrıları olduğu için salonda pek verimli çalışamadım yine de ilk 2 hafta verilerim gayet iyi gibi

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2.5 ay boyunca ikisini aynı anda kullandım yalnız benimki hardcore pro değil hardcore x ti.

çoğu kişi l-carnitine'in faydasız olduğunu söylesede ben verim aldım kullanmanda bi sakınca yok.

solgar l-carnitine'i tavsiye ederim.

l-carnitine'i ve hydroyu aynanda alma hydroyu biraz daha erken al carnitine'i antremandan 45 dakika önce 1500 veya 1000mg al.

3. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eyvallah dostum, zaten hydro pro'yu yemeklerden yarım saat önce alıyorum, carnitine'i ise antrenmandan önce alırım, solgar'ın 500mg 30'luk halinde satılanı var ondan mı alayım 60tl, sadece antrenman günleri antrenmandan önce 2 tane mi alayım? Bir de bir sorum daha var, Cla mı hydro mu?

4. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bence hydro.önce 2 tablet solgar dene olmazsa 3 tane alabilirsin ama 3ten çok alma.

DjMaJeRe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş