huzzy bir senelik degisim!

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve huzzy tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    bende koyayim bari dedim:)

spora baslangicim lise sinav doneminden sonra asiri kilo almamla basladi.baslangicta kilom 90kg di ama malasef elimde foto yok.yaklasik 3 ay yag yakimi odakli spor yaptim.dogru diyet yapamam ve yagli ev yemekleri yuzunden bu surecte ancak 6kg verebildim ve 84kg a dustum.ayni senenin yaz ayinda bir otelde sicagin bagirinda amele gibi 1.5 ay gibi bir sure calistim ve bu surec icinde 76kg a dustum:) bundan sonra yine 80kg civarina ciktim ve spora tekrar basladim.1 ay sonra cekilmis fotolar:

bu surecte sadece protein tozu ve sonlara dogru kreatin kullandim 2 ay civari devam ettim yag yakimi yaninda gozle gorulur gelisme de kaydettim.yine 80kg civari kaldim.daha sonra avusturyadaki egitim hayatim basliyor:) burada yaklasik 3 ay spor yapmadim ve suzulme donemim 72kg a kadar dustum:) daha sonra evde barfiks bari, dumbelller ve p90x yardimiyla kendi basima spor yaptim.p90x i tam olarak uygulamadim antrenmani kendime gore duzenlenledim zaten 1 ay sorda da klasik bb programina gectim bu sekilde toplam 4 ay devam ettim. supplament olarak sadece protein tozu(syntha-6)(creapure multipower) kullandim beslenmeme dikkat etmedigim icin yine 73-74 kg civari bitirdim sonuc da aldigimi dusunuyorum yine:

[​IMG](sicak foto)

yazin turkiyeye dondum ve 3 ogun mangal uzerine spor da yapmayinca tekrar 77 civarina ulastim.evde yaklasik 1 ay devam ettim ve 73 kiloya dustum:) daha sonra spor salonuna yazildim beslenmemi ciddi sekilde duzenledim ve 3 aya yakin bir zamandir devam ediyorum kilom 77 ve bu 3 aylik sure icinde ciddi sonuc aldigimi dusunuyorum.supplament olarak bsn no-xplode,multipower formula 80(protein tozu),creapure kreatin kullandim fotograflarda biceps ve karin sicak!

yorumlari bekliyorum:)

paramedic35 bunu beğendi.
  2. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    huzzy şimdiden estetik bir görüntü yakalamışsın. ilerleyen zamanlarda daha hacimli güncel fotoğraflarını görmek umuduyla.
    kreatini ne kadar süre ve nasıl kullandın söyler misin?

3. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    tesekkurler.kreatini talimatta yazdigi uzere 2 hafta 5 er gram daha sonra her gun 2ser gram devam ettim.

4. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Bu arada boy 180 yas 20.Endomorf yapiliyim onceden ne yesem kilo aliyordum ve kilo vermekte cok zorlaniyordum ancak uzun sure spordan sonra asiri abartmadigim surece kilo almiyorum bunun yanisira istedigim zaman da kolay kilo verebiliyorum.

5. O.E

O.E Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    izmir
    göğüs hatların belirgin baya. gelişimin yerinde doğru bir diyet ile çok daha iyi yerlere gelebilirsin. gelişime devam :)

6. paramedic35

paramedic35 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    acil tıp
    Yer:
    izmir
    gayet güzel bir sene sonra muhteşem olur bu gidişle
    başarılarının devamını dilerim

7. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Güzel ancak beslenmeye biraz daha özen gösterirsen daha iyi olacaktır.1 Sene için biraz yetersiz buldum ancak yinede başarılı.Devamını dilerim :)

8. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    sunu da belirteyim ki ilk fotograf ile son fotograf arasi 9 aylik bir fitness donemi var bir sene degil.ama bunun disinda aralardaki spor yapmadigim donem ve evde calistigim donemdeki duzensiz beslenme bunun yaninda ani kilo degisimleri sureci sabote etti tam performans alamadim.su an ciddi anlamda hem beslenme olsun hem de antrenman ciddi ozen gosteriyorum bu sekilde mayis ayina kadar hacim calismasina devam edecegim daha sonraki iki ay da definasyon donemim olacak.fotograflari da zamanla ekleyecegim.

9. Pardon!

Pardon! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Vücut tipiniz çok iyi görünüyor..Sanki biraz asılsanız çok sağlam sonuçlar alırsınız.

10. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    Aslinda cok iri kemikli biri degilim ve kol kalinligimin 35.5 cm oldugunu soylersem size fikir verir.bunun disinda vucut yapimin iyi oldugunu soyleyenler oldu gercekten.bunun yaninda kucuk yasta hic spor yapmamistim basketbol ve futbol gibi temel sporlarla bile aram iyi degil. Belki de spor gecmisim olsa simdiye cok daha iyi sonuclar alirdim:)

11. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yer:
    Avusturya
    pardon:D simdi olctum soguk sag 36.5 sol 36 olmus:) sevindim yaa...

bir de mesaj duzenleme paneli cikmiyor bende yok mu ki acaba:)

12. shark*

shark* Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler
    Karin bolgesini bu hale nasil getirdin acaba ?

13. mmrrttyyllmmzz

mmrrttyyllmmzz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim gelişim güzel bende çok çabuk kilo alıp verebiliyorum bana ekto diyolar sence ne IMG_20141226_180713.jpg

Sayfayı Paylaş