Humanogrowth- Labrada Nutrition

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve king87 tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
  2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    nasıl temin edeceksin türkiyede var mı labrada ? tabii kendin de gidebilirsin yurtdışına onu unuttum ben :D

3. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Turkiyede bildigim kadariyla yok.kendi ozel imkanlarimla getirtiorm

4. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Bu ürünün etken maddesi olarak isimlendirilen "Humanogrowth" genel olarak yaşlılık belirtilerini (kadın/erkek) azaltmak için kullanılanılan, patenti bekleme aşamasında olan bir karışımdır. Genel olarak yaptığı iş, anabolik etki yaratarak vücut'da ki büyüme faktörlerini stimüle etmekden ibarettir.

Hormon reseptörleri üzerinde etki yapar. Vücut'da ki testosteron'u arttırıcı etkisi bulunmaktadır.

Bunları neden yazdım?
    Bu ve benzer ürünler vücut geliştirme amaçlı kullanılacaksa bunun bir sıralaması olmalıdır. Hangi seviyede ve vücut kondisyonun da olduğunuzu bilmiyorum ancak belirli bir seviye de iseniz kullanmayı düşünebilirsiniz. (Hormon türevlerini hiç bir zaman teşvik etmem.)

Belirli bir seviyenin altında olan (amatör/VG'ye yeni başlamış) kişilerin böyle bir ürün kullanması pratik de bir şey ifade etmez hatta zararlı da olabilir.

Ama belirttiğim gibi bu ürünün içerdiği karşım genelde belirli bir yaş'ın üzerinde ki kişiler için yaşlılık belirtilerini azaltıcı ve seksüel performansı arttırmak için kullanılmaktadır.

Not :
    FDA tarafından onaylı bir ürün değildir! Body building yapanlar bu ürünü daha çok performans artışı için kullanmaktadır.

Son düzenleme: 3 Mayıs 2011
  5. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Yazdigini yeni gordum. Oncelikle ilgin icin tesekkurler; vg deki gecmisim bu urunu kullanacak yeterlilikte. Ayrica urun bir nevi simultant, yani tesvik edici. Hormon, prohormone vs. demek urune tamamen bilgisizlik olur.
    Animal Stak, animal mstak kategorisinde fakat onlardan bir yada birkac adim daha etkili bir urun.
    BB urunlerinin hemen hepsi fda onayli degildir, en azindan ben FDA onayliyim dien supplementle karsilasmadim.. FDA onayi almak cok uuzn bir prosedur gerektirir, ve supplement firmalari alma gereksinimi duymaz.

6. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Hormon demedim zaten, hormon reseptörleri üzerinde etki yapar dedim!

FDA'yı boşver, işine geldiği gibi hareket eden bir kurum oldu son zamanlarda... :)

Kullandıktan sonra izlenimlerini almak isteriz. Kullanmak isteyen arkadaşlar olabilir...

Kolay gelsin...

7. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    king87 ürünü kullandın mı?sonuçlar nasıl
    Aktif olarak 1 yıldır bu sporu yapıyorum,22 yaşındayım.
    Uzun süredir araştırdığım bir üründü.Ürünü bugün temin edebildim.Yurt dışından bir arkadaşıma getirttim.
    Kullanmaya başladıktan sonra etkilerini burada paylaşacağım.

Sayfayı Paylaş