Hocanın verdiği ilk ay programı sizce bu doğrumu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve negatifadam tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Öncelikle Vücüt geliştirme ile ciddi ilgilenenler yazımın tamamını okumaya zahmet ederse memnun olurum fikirlerine ihtiyacım var...

Bügün 2 arkadaş spor salonuna başladım gittiğim spor salonu patronu 2001 türkiye vücüt şampiyonu ve türkiye vücüt geliştirme ve fitness federasyonu 2. başkanı
    yani sağlam yer demek istiyorum giripte çıkan tanıdıklarımın hepsi büyük kas kütlesinde çıktılar 5 6 ay içinde bende buraya başlayayım dedim

Bodye başlamadan 1 ay öncesine kadar evdeki çift 5 kg lik dumbell'larla ve eliptik bisiklet ile 4 5 kilo verdim 78 kilodan 72 e indim bu şekilde çalışıyordum yana açma trib yukarı kaldırma vs
    Bunu neden belirttim bu hamlığı 1 ay önceden kas ağrılarıyla attım şuan eliptik bisikleti 1 saat kullansam bile ertesi güne ağrı kalmıyor hatta bittikten sonra bile birşeyler yapacak enerjim kalıyor

Ve ilk çalışmamla hoca eşliğinde body çalışmama başladım
    1 Aylık programım ve beslenme programımı hoca verdi ölçülerimi aldı

Benim kilom 72 boyum 1.75 AŞağıdaki Ölçü çizelgesinde 74 gözüküyor kilom 3 litre su içmiştim birazını attım ama yinede kalmış o yüzden 74 kilo gözüküyor normal 72 .

Hafif bi göbek var yemek yediğimde vs tabi şişik gözüküyor ama nromali hafif ama bu beni rahatsız etmeye yetiyordu

HOCA kilo aldırıcı beslenme programı verdi bende diyordum bende göbek var hoca dedi o göbekmi bende bööööyle birşey göstericeksin sandım dedi şaşırdım
    çevremdekilerde sende göbek yok o bişey değil diyordu ama ben kafaya takıyordum
    Neyse hoca onda birşey yok kasa dönüşür gibisinden şeyler anlattı

SORU : 1. ayda bana karın bölgesi vermedi hoca sonra üst bölgem gelişme gösterdiğinde acaba karın hareketlerine geçecekmiyiz karını six pack haline getirmek istiyorum acelem yok
    5 6 9 ay gidebilirim sorun değil.

Hoca karın hareketlerini unut onlar daha sonra dedi şuan üst bölgeyi genişletmemiz lazım dedi aşağıya göre yukarsı daha darmış genişletmemiz lazımmış omuz ve göğüs taraflarını
    ben karın hareketini nekadar söylesemde hoca onlar sonra dedi

acaba doğrumu diyorum ilk üst mü çalıştırılır

ÇALIŞMA PROGRAMI BESLENME PROGRAMI VE BENİM VÜCÜT FOTOM BURDA BAKINIZ

http://img199.imageshack.us/img199/430/20130514160205.jpg
    http://img221.imageshack.us/img221/7509/20130514160149.jpg
    http://img560.imageshack.us/img560/4017/20130514160332.jpg
    http://img600.imageshack.us/img600/2892/20130514162213.jpg

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu salonda arkadaşlarımda yer almakta düzenli şekilde çalışmasalarda vucutları gayet iyi.. Bence böyle bir salonda böyle bir hocayla çalışacağın ve eğitileceğin için çok şanslısın. Benim imkanım olsa o salona mutlaka gelirdim fakat ters düşüyor buradan herhangi bir araçta geçmiyor oraya küçükköy tarafındaydo sanırım dahada ileride fiyatıda uygun.. Dediğim gibi o hocayı dinlersen gerçekten iyi yerlere gelirsin.....

3. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bir öğünde 500 gram tavuk yemeni beklemeleri ilginç geldi.

4. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet küçükköy tarafında ben küçükköyde doğdum büyüdüm bizim burda aydın spor okulu meşhur zaten
    ordan çıkan sınıf arkadaşlarımın yaptıkları vücütlar bile harika derecede
    zaten hasan aydın vücüt geliştirme fitness 2. başkanı ve 2002 de galiba türkiye birincisi olmuş işinin ehli öğretmenlerde çok kaliteli ilgileniyorlar

beslenmede 500 gram tavuk demişte hergün onu alıcak kadar zengin değiliz malesef ancak haftada 1 kilo alsam ve haftada 3 kere gittiğim için bu yere 2 - 3 kere spor yaptığım günler fırında pişirip yesem heralde çok sıkıntı olmaz kas yapılanması in hergün yiyememem 1. aydan sonra protein tozuda almayı düşünmüyor değilim sanırsam o protein tozu ihtiyacımı karşılıcak yeterince 200 gram tavuk yesem üstüne birde protein tozu içsem heralde 500 gram tavuk yemiş gibi olurmu protein bazında eşit olur heralde hergün tavuk alamıcam için bu şekilde alternatif düşündüm sıkıntı olmaz heralde

diğerleri normal şeyler pilav makarna vs onları pişirip yiyebilirim
    tabi eve o anda olmazsa ona benzer şeyler yerim örneğin çorba demiş pilav demiş olmazsa makarna demiş vs kafama göre ayarlarım kase yoğurtta fena gitmez galiba yararıda var kanımca
    ama bu beslenmeyi %100 olmasada %90 yapmaya çalışacağım yarım kilo tavuğu hergün alamam ama haftada 1 kilo alıcak şekilde alabilirim

Son düzenleme: 15 Mayıs 2013

Sayfayı Paylaş