Hocam steroid satıyor..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve modexl16 tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.4 aylık bi aradan sonra tekrar bb ye başladım ve 3. ayımı doldurdum daha öncede 3 ay bb yapmıştım yani 4 aylık bi arayla birlikte toplam 6 ay bb yaptım.Bende çogu genç vücutcu gibi kilo alma problemi yaşıyorum.Boy 1.85 olmasına ragmen 68 kg yım yaş 19 bu arada.Artık supplement kullanmanın zamanı geldigini düşündügüm için hocama danıştım.Adamdan bana uygun bi protein tozu istedim bana anapol önerdi:mad:.İlaçlar hakkında bilgm olmasada anapolun steroidin babası oldugunu biliyorum.Tamamen maddi olarak çalışıyorlar ve kimseyle pek ilgilendikleri yok.Şimdi sizden ricam vg de 3 ayını doldurmuş toplam altı ay spor yapmış ve kilo almaya çalışan ve ilk defa destekleyici ürün kullanacak biri için öneri bekliyorum marka veya ürün adını direk yazarsanız çok makbule geçer ayrıca bu ürünleri eczanelerde bulabilirmiyiz salondan almak istemiyorum da.:eek:

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    malesef bu türlü olaylar olabiliyor özelliklede tabiri caizse mahalle salonlarında ençokta oluyor çünkü ordaki kesim genel olarak birazdaha saf ve hevesli gençlerden oluştuğu için müşteri potansiyelide rahatlıkla kanabilecek cinsten ..yani çocuklar yan etkisinin olup olmadığını bile sormadan şeker gibi yutuyorlar..mahalle salonları diye tabir ettiğim yerlerde gençleri uyaracakları yerde onları teşvik eden kocakafalı bodyci bozuntularıda var kimisi zararlı olduğunu biliyor ama boyutunu bilmiyor kimiside vitamin ilacı zannediyor galiba:)

modelxl16 kilon itibariyle protein almana gerek yok..zaten 5öğünde günlük alman gereken protein ihtiyacını fazlasıyla karsılayabilirsin.. ya aslında varya bence hiçbirşey kullanmana gerek yok hertürlü kilo alırsın güzel beslendikten sonra ...illada bişeyler kullanacaksan Creatin kullanabilirsin..

daha açık anlatmam gerekirse supplementlere özelliklede protein ve gainer lar ın yerini normal beslenmede rahatlıkla tutar +100 kilodaki ileri seviyede bu sporu yapan bir insan 250 gram protein alıyorsa 6öğünde max : 180-200gr protein alır bunu 250 gr a tamamlamak için protein kullanabilir

3. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkğrler boşnak son zamanlarda beslenmeme aşırı dikkat ediyorum ama artık zamanının geldigini düşünüyorum supplementlerin çünkü boşa kürek çektigimi düşünüyorum malum hergün ton balıgı yumurta etli pilav yemek mümükün olmuyor.Bu arada creatin marka olarak ne öneririsin.Sanki creatin nin 1 seneden önce kullanılmamasına dair bi yazı okudugumu hatırlıyotum da..yanlış biliyor da olabilirim..

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş