1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

hocam erol vatansever

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve koloni tarafından 18 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

tamam, ilaca-steroide karşı olmanız gayet güzel veya esas doğrusu; yan etkilerinden korkmanız-abartmanız olabilir...
    steroid ne o kadar zararlı ne de o kadar etkili aslında...(mr.olympia vb. olma çabasında olupta gözünü karartanlar dışında...) ayrıca siz de supplement'ı, normal beslenme'i lütfen fazla şişirmeyin; onlarda tek başına o kadar etkili değil aslında, gazel...
    ben o Erol hocayı bilmem; onun günahını da almak istemem; ama; çevremde gördüğüm ve okuduğum-araştırdığım kadarıyla kim dediyse ben kürsüzüm diye, kürlü çıktı... :) :lol: (bence)ben bu işin profesyonel-tarzı olanın kürsüz olacağına asla inanmam, ayrıca bu inanç meselesi değil gerçek aslında...
    ayrıca, kür alanlar aptal mı? onlarda zevkinden mi yapıyor?
    tabi, en önemlisi gene; 1.azim-sabır-sevgi!!!! 2.genetik-altyapı....
    saygılar.... 8)
    ama gene en önemlisi; ben bunları söylerken; kimseye laf edebiyatı yapmadım, imalı imalı konuşmadım, agresif olmadım!!! ;)

2. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    doğeu aslında birde şu var 17 sene nerde kür ile bu duruma 5 senede gelme nerede herkez bidiğini yapsın ve bun dan sonra kişmseye karışmasın saygılarımla....

3. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ya arkadaslar yaa bu adam bu vucudu 17 senede yapmıs..acaba aranızda varmı 17 sene bekleyebılcek olan :) ya cok uyuz bı durum yaa..ben zaten sabırsz bı ınsanım nası 17 sene beklerım yaa..hic sanmırom..ama kür de cok zararlı 7 aydr bu sporu yapırom...kür olayını dusunmustum ama sonra vazgectım..saglıgım daha onemlı cunku..neyse artık azmin zaferını gormekten baska carem yok sanırım :cry: hepımıze kolay gelsın 8)

4. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    revenge doğru demişsin saha yenisin 7 ay olmuş tek çeren ver oda azmin aferini beklemek sen hep kendini gördüğün için farketmeyeceksin ama bu sporu birazdaha yaptığın zmaan seni bayağıdır görmeyenler zaten sana ne yaptın falan diyerek senin geliştiğini sana belli edecekler inanaki bu daha kayifli herşeyin zaman ihtiyacı var ve bunların meyvlerini zanla toplamak inana bana daha güzel başarılarının devamını dileriz .....

5. mastino

mastino Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    her insanin bir testosteron ve hormon seviyesi vardir,bu limite ulasildiktan sonra 17 yil da 27 yilda yapsan degismez!!
    ikinci olarakda,hocanin öyle steroidsiz yapilmasi mümkün degil diyecek kadar bir vücudu yok zaten,yani ilacsiz bundan
    daha iyi olanlar var!!!!hemde daha yirmili yaslarda!!!

6. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    wlla inciğini,bomcuğunu bilmiyorum. Gerçekten güzel vücud var.

7. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

ayrıca...
    bence; yanlış anlaşılmasın ama başka resim gösteren bir sürü kişi de ya; çok komik şekilde yılda 1-2 kez 1 primo 1 susta kullandım diyerek az kullandım vb. diyor ya da hiç kullanmadım diyor...
    neyse, gereksiz böyle şeyler ÇÜNKÜ;
    ***esas gerçekler; forumun "Supplement" ve "Anabolic Steroid" kısmında ortaya çıkıyor... 8) ***
    ***ayrıca benim Mozillabrowser ayarı bu resimleri göstermiyor ben de Netscape'e geçiyorum yani hem oradan oraya geç sıkıcı hem de yok ben kür yapmadım veya yaptım ama çok az (komik-saçma) dozda aldım diyenler bana sıkıcı geliyor afedersiniz...
    :oops: yani forumda pek az baktığım yer...
    saygılar... 8)

8. ufuk41

ufuk41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kürsüz hayat

arkadaşlar hepinize selam.
    ben gebzeye yeni tayin oldum.gebzenin istanbul ilçelerine göre şekil olarak çok düşük seviyede gördüm.çok üzülmüştüm.beni tek sevinderen erol body salonunu görmem oldu.temizligiyle en son gelişmiş aletleri ile ve ögrencileri ile abi kardeş olan görevini tam layıkıyla yapan birisi erol bey.bana inanmayanlar salonu görmeleri yeter.kendi kendinize vucut yapmaya kalkmayın zarar verirsiniz.erol hocamı çok seviyorum.yanlış yapan 0 alır

9. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bune yaaa aşmış bişey bu conan nı ne bu böle vucuda sahip olsam direk hollywooda giderim süper

10. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    gögüsler gynolu gibi gözüküyor yalnız tamam kullanmamış olabilir tartışma boyutu yaratmaya çalışmıyorum sadece fikirlerimi belirttim

11. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    vücut çok iyi ama kürsüz olduğuna bende inanmıyorum.çevremde yıllarca bu sporu yapan kişiler var.kabak gibi belli oluyor kürlü olup olmayanlar.isteyen istediğini desin anlayan anlıyor neyin ne olduğunu.

12. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    tek kelimeyle: işte budur!!!

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Gereken yorum yapılmış...

14. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsın kür yapmış veya yapmamış olması çok mu önemli acaba? Yaptı veya yapmadı o kendi bileceği iş. Konu sapmış bence. Asıl kişinin vücuduna yorum yapılması gerekmez mi?

15. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    ya hayret bir şey!! yorumları okudukça şaşırıyorum. Burada yazışanların çoğu böyle bir vücuda sahip olmak isterken hayallerindeki vücudu gördüklerinde yok şu yok bu! arkadaşlar bırakın bu tartışmaları. eğer kür alınarak böyle olunuyosa sende kür yap sende böyle ol!! yOK BÖYLE Bİ ŞEY. ve de sonuca giden yolda herşey mübahtır! idealleriniz doğrultusunda tabii.....

16. L.priest..

L.priest.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vg
    Yer:
    izmir
    slm arkadaslar ..eger o resımdekı hocamız kur suz ıse..ben bu ısı brakırım..sana kursuz dedigi growt ınsilun olablr..ızlemeyle salona gıtmeyle anlasılmaz o ıs..saygılar

17. eskilerden

eskilerden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KORUMA
    Yer:
    İSTANBUL
    hocan kür yapmamış bende 14ten 26ya kadar antreman yaptım yüklüce protein tozu amino tükettim kürdende hep uzak kaldım yarışmada benlik değildi zaten
    askerden geldikten sonra kilo almak için vurduğum 4 adet primabolanı saymazsanız hiç ilaç kullanmadım 1.90 boy 118kgde 53 kol genişliğim vardı.hocanın vücudu profesyonel seneleri iyi yansıtmış detayları.

18. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Forum ahalisi bunları çok duydu,ama artık şunu bilin bu söylevleri 1 aylık sporcular bile yutmuyor ve bi taraflarıyla gülüyor.Kendim böyle şeylerin imkansız olduğunu bildiğim halde fırsat buldukça gördüğüm doktorlara mutlaka soruyorum.Pratisyen hekiminden tutun proflara kadar bütün doktorlar da kürsüz 50 cm kupkuru dev kollarla gezmenin imkansız olduğunu bilimsel bi şekilde anlattılar ve hala soruyorum,sormaya da devam edeceğim,duyacağım cevabı bile bile..

biyey barakus bunu beğendi.
  19. eskilerden

eskilerden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KORUMA
    Yer:
    İSTANBUL
    Forum ahalisi bunları çok duydu,ama artık şunu bilin bu söylevleri 1 aylık sporcular bile yutmuyor ve bi taraflarıyla gülüyor.Kendim böyle şeylerin imkansız olduğunu bildiğim halde fırsat buldukça gördüğüm doktorlara mutlaka soruyorum.Pratisyen hekiminden tutun proflara kadar bütün doktorlar da kürsüz 50 cm kupkuru dev kollarla gezmenin imkansız olduğunu bilimsel bi şekilde anlattılar ve hala soruyorum,sormaya da devam edeceğim,duyacağım cevabı bile bile..[/quote]

sen sporun s sinden anlamamış saplantılı birisin.ben balk vücuttan sen 2 günlük body hayatındaki yalan yalnış şeylerden bahsediyosun.seni bu işte çırak çıkarırım haddini bil.

20. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    sen sporun s sinden anlamamış saplantılı birisin.ben balk vücuttan sen 2 günlük body hayatındaki yalan yalnış şeylerden bahsediyosun.seni bu işte çırak çıkarırım haddini bil.[/quote]

Tamam,oldu,doğal yaptın...Haddimi bilerek fikrimi ve edindiğim izlenimi gayet de efendice dile getirdim :x
    Bu forum eleştiriye açık bi forum,neden resim koyuyorsun o zaman,eleştirilmeyi hazmedemiyosan :x
    Tartışmaya girmek istemiyorum forum ortamında,herkes bu sporların gerçeklerinden haberdar ve bu forumu düzenli olarak 3 ay takip eden bi amatör sporcu,birçok salon sahibi hocadan daha bilimsel ve bilgi öyle söylüyüm sana,böyle bir vücudun sadece supplementle olabileceğine kimse inanmaz ve herkesin yorumu da en kibarca böyle olur ok :!: :?: :x

Sayfayı Paylaş