Hocam amino asit almamı öneriyor. Siz de içeri girip bakar mısınız?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sserkan1 tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 3 ay önce spor salonuna yazıldım . 112 kiloydum 86 ya düştüm bugün 3 ay daha uzattım artık hacim kazanmak istiyorum . Hocam bana amino asit kullansan cok işe yarar diyor . Burada yaptığın oldugu gibi sana geçer güç kazanırsın diyor. Yanında da bir diyetle karın bölgesinde ki yağlardan kurtulursun diyor . Fiyatını da 100 Tl dedi antremandan önce 3 tablet sonra 2 tablet alıcaksın diyor. Sizce doğru birşey mi öneriyor . ?

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Gerek kür yapan hocalar gerekse supplement satan hocaların bence bunları tavsiye etme lüksleri olmamalı.. Bir salon hocası salonda kullanılan ağırlıklardan dolayı aidat alırsa imkan sağlayıp onun karşılığını almış olur.. olur supplement yada herhangi bir şey için para alırsa umut satmış olur..

Sen anladığım kadarıyla kardio yaptın ve ağırlık çalışmaya daha başlamadın eğer durum böyleyse ağırlık çalışmaya başlarken direk amino aistle başlamanın hiçbir mantığı yoktur kullanma derim.. İlerleyen zamanlarda kullanacak olursa amino asit değilde protein tozu kullanmanı tavsiye ederim..

4. Clarknova

Clarknova Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benimkide açıkta satıyor ve çok ısrar
    ediyor.Dediğine göre 220 tl mis bu kendi
    Almanya'dan büyük kutuda getirip kendi
    dolduruyormus.Fiyatida 170 tl.

5. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    3 ay sadece kardiyo yapmadım agırlıkda calısıtm vücudum hafiften şekiilendi . Ben simdi bunu almalımıyım almamalımıyım ?

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    İlla Bi Supplement Alıcaksan İlk Tercihin Protein Tozu Olmalı

7. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    amino asitle başlamak gayet saçma protein tozuyla başla.. Aslında 3 aylık kardionun yanında yapılmış ağırlık çalışmasından sonra ölçülerin boyun kilon neler ona göre daha mantıklı yorum yapılabilir..

belki şu an proteine bile gerek yoktur.. Dediğim gibi ölçülerini yaz mümkünse foto koy..

Ha ama sonuç olarak ne satarsa satsın sen o hocadan hiçbirşey alma herkesin interneti var direk 1. elden ohh mis..

Sayfayı Paylaş