Hocamı Mahcup Edicem !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar yurtdisinda ogrenciyim.Yazin Turkiyeye geldim ve bir salonda cirak misali ise basladim.1 senedir bu sporu yapiyorum ve 2013 subat ayindan beri profesyonel bicimde calisiyorum.Haziranda Turkiye ye geldigimde 35 cm olan kolum 38 olmus,kilom 73-74 den 78 e cikmisti.Sadece whey protein ve arginine ile creatin kullanmistim.Sonra ise basladim salonda.Ama malesef yazim gelisimim durdu hatta yaglandim gobek yapmaya basladim.Sorun su ki,hoca beni kaale almiyor.Hep dalga gecer gibi.Cunku beslenmem uykum antremanim cok profesyonel ama baskalarina gore cok yavas gelisiyorum.Olculerimi gostermiyorum hic.38 cm kolum 34 gibi duruyor.Bu sinir bozucu.Hoca bana dogal yollardan 40 cm dedine bir kola sahip olamiycagimi soyluyor.Benim hevesimi kiriyor.Bende 2015 haziraninda buraya gelicem bu tisortu cikarticam burda dedim.Burama gelmisti.Ve simdi sizden yardim istiyorum.2015 hazirana kadar nasil bir yol izlemeliyim ? Gelisimim yavasladi zaten.Beslenmem tam.Nasil bir yol izlemeli ? Yas 20 boy 180

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişimin yavaşlamış olabilir ama illaki gelişecektir. Doğal olarak 38 den 40 a yükselmekte o kadar zor bir şey değil 1 yılda. beslenmeni fykunu antrenmanını düzei tut kendini iyice zorla antrenmanda gerisini düşünme :)

3. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Hocan sana ters psikoloji uyguluyor gaza getiremeye çalışıyor

4. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hayir ben birsey sorunca gulup geciyor.Senden birsey olmaz der gibj muamele yapiyor.Nekadar calisrsan calis bu is steroite bakiyor diyor.

5. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Seni gaza getiriyor işte daha fazla çalışman için onu g.. etmen için çabalıyor

6. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Adam beni gecici olarak ise aldi.Bidaha gormicek ki beni.Benle bir bagi da yok.Yetistirme sansi da yok cunku misafirm burda ben.Gaza getirmiyor bildigin dalgaya aliyor.Ama sirf mahcup etmek icn geri donucem.

Sayfayı Paylaş