Hocalarım, Ustalarım Bakarmısın Kilo Verme [Beslenmek]

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ReaL_WorlD tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReaL_WorlD

ReaL_WorlD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben evde mezro ile ölçtüm boyumu 1.68 çıktı ne kadar dogru ne kadar yalan bilemem ama kilom 87 88 arası 94 kiloydum 85 86 ya düştüm şuan tekrar 87 88 arasındayım amacım yağlarımı eritmek yani yağ oranı çok fazla size danışmak istediğim husus şudur ben küçüklükten beri hep protein ağırlıklı yemek yemişimdir yani et süt yumurta baklagiller ve bazı sebze türleri işte. Kısacası kilo almamanın nedeni sebzeyi çok yememem ve son yıllarda çok eve kapanmam ile hızla kilo kaybım başladı zaten salata sebze yiyen bir insan değildim hala nasıl yaşıyorum bende bilmiyorum çünkü kendimi bildim bileli adam gibi ne salata ne sebze yedim :) ama artık yiyorum sebze&salatada. Ben spor salonunda fitness yapıyordum ve kafama göre bir diyet ile 94 den 86 ya düştüm sınavlar yüzünden sporu bırakmak zorunda kaldım şuanda spor yapmıyorum diyetide bozmak zorunda kaldım ama kendi kendime yaptığım diyet de pek sağlıklı değildi zaten sizden ricam bana bir beslenme programı ve bir spor programı verebilirmisiniz evde uygulayacağım ayda 4 5 kilo verebilceğiim malum yaz sıcakları başladı birde Şırnağa gidiceğim ordaki sıcaklar adamı yemekdende soğutuyor iyi bir spor ile 3 ayda kilo verip yağlarımı eritsem iyi olur tabi 3 aylada sınırlı değil 3 ay şırnak programı basen fln eritmem lazım :)

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Lütfen kuralları okuyun ve kurallara uygun başlık açın!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş