1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hocalarım bakar yorum yaparlarsa sevınırım.....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve clubbers tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    degerlı buyuklerım hocalarım kendımden kısaca soz edecegım; 4 sene oncesıne kdr 8 ay gıbı bır sure vg sporuyla ılgılendım sonra askere gıttım sırnakta komando olarak gorev yaptım ordada spor yaparak hep vucudumu hazır tuttum spor yapmasam bıle bı operasyonda 4 - 5 gun aralıksız 50 kılo cantalarla yuryorduk..Vg sporuna baslamamın nedenı kılo almaktı gercekten metobolizmam cok hızlı calısıoyor galıba benım kdr yemek yıyen bırı emınım obez olmustu ama ben kac senedır hep aynı kılodayım..vucudumun sevdıgım yanları hıc yag olmaması gobek denen şeyle hıc hayatım boyunca karsılasmadım ve bıraz spor yapsam hemen vucudumun bunu kabul etmesı ve sekıl alması bu yonlerden cok sanslı oldugumu dusunuyorum...gelelım sımdıkı duruma 3 ay sonra dugunum var bıraz kendımı toplamak ıstıyorum resımlerımı eklıyorum bana o degerlı fıkırlerınızı sunarsanız cok sevınırım ben bıraz arastırdım flexor hocanın 2.ay programından baslamak ıstıoyorum sııznde onerınız olursa cok sevınırım herkese saygılar...
    boy:1.80
    kilo:69

Ekli Dosyalar:

2. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Hocalarımız asıl yorumları yapacaktır ama ben eğer düğününe kadar iyi bir vücut istiyorsan omuz kol göğüs antremanlarına ağırlık ver. Zaten vücut müsait. Beslenmene de önem ver. Kolay gelsin.

3. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende oyle dusunuyorum ama bı yandanda her bolgeyı calıstırmak ıstıyorum bakalım hocalarım ne yrumlar yapacak mrk edıyorum.....

4. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bir diyetisyene gidip ona göre bir beslenme programı alın böylece en iyi derecede vücudunuza gereken protein ve karbonhidratları alın. Kas oluşumu olması için yeterli ve sağlıklı beslenilmesi şarttır. Geriside düzenli olarak antremanlara devam etmekle olacak birşey. Ama bu sporda sabır işidir, 2 ayda herkül gibi olunmaz, bazen yıllar bile alır ;)

5. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kilomla suan bi sıkıntım yok zaten Vg sporuna devam edersem kütle kazanacagım..Herkül gibi olmak deil biraz toplamak ıstıyorum kendımı zaten devam edecegim bırakmadan artık kararlıyım...

6. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    metabolizmam hizli diye birsey yoktur arkadsım metabolizman hızlı ise yedigin yemegi daha cabuk sindirirsin daha cabuk karnın acıkır e buna karsılık ck dha fzla yemek yiyebilirsin. vucudun gelişmeye uygun hacimine brz onem ver sakın vucudum gelişmiyor deme sen zamana bırak ck iyi yerlere gelebilirsin kly gelsin ...

7. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo ile ilgili sıkıntı var diye diyetisyene git demedim zaten. Vücudunun değerlerini öğrenmen için ve metabolizma hızını öğrenmen için tavsiye ettim. Böylece diyetisyen sana seni tam doyuracak ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir beslenme programı verecek (diyet değil bu) ;)

8. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyenden önce nasıl bi çalışma programı onerırsınız dostlar....

9. clubbers

clubbers Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben flexor hocanın 2. ay antremanına baslayacagım bı zararı olurmu agır gelırmı sızce yada sızın onerebılecegınız program varmı dostlar...

10. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    flexor hocanin programi sana iyi gider uygula bence . program tabiki onemli ama ilk 6 ayda programa kafayi takmamak lazim hangi programi uygularsan uygula gelisiyo vucut zaten.

Sayfayı Paylaş