hoca bugün beni bitirdi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alicemim tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alicemim

alicemim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar zayıflamak için haftada 2 gün ağırlık antremanı, 2 gün kardio ve 2 gün yüzüyordum.protein alabildiğim kadar almaya özen göstererek.neyse dün hoca ile omuz bacak bugün de göğüs biceps çalıştık.çalışma ama ne çalışma.adam neredeyse hiç dinlenmeme izin vermedi.aralarda karın ve yürüme yaptırdı.çok ağır antreman oldu açıkçası.kolumu kaldıracak halim kalmadı o kadar diyim.bu kadar ağır bir antreman sizce zararlı değilmi definasyon için.

2. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    O çok ağır bir antreman değil. Sadece senin vücuduna ağır çünkü alışmamışsın ve daha öncesinde hafifi antremanlar yapmışsın. Şöyle düşün; günde sadece 1 bardak su içiyordun hoca birden 2,5 litreyi içirmiş. 2,5 litre çok değil sorun olan alışmadan o miktara çıkman. Alışarak gelmiş olsaydın o antreman hiç bir sorun olmayacaktı.

3. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    zayıflanman için güzel,nabzını yüksek tutmuş işte.

4. alicemim

alicemim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş inan bana ağır antremanlar yaptım.bu sporu öncedende yaptım ama neredeyse minumum protein tükettiğimden gelişimim çok az oldu.bugün yaptığım antremanın yerine koşu bandında 14 ile 30 dakika koşsam daha az yorulurdum o kadar diyim sana.

5. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Ağır antrenmanlar gün içinde vücudunuza daha çok kalori yaktırır, yani metabolizmanızı hızlandırır. Ancak overtraining den kaçınmak gerek.

6. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    keşke benimde başımda öyle bir hoca olsa.

Sayfayı Paylaş