hoca beni anlamıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nofear tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    hocaya tşkler istemiyorum ne demek Allah aşkına ben oraya zaten hoca görsün ona göre bi program versin diye gidiyorum çünkü evde zaten bi ton para verdim aletler aldım ayrıca sitede çok güzel evde çalışılacak hareketler de var kendi kafama göre salonda çalışmak istemiyorum yanlış mıyım ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:55 ----------

L karnitin ne bilmiyorum şimdi araştıracam hocam ilaç ile ilgili birşey söylemedi kilo konusuyla da ilgilenmiyor amaç hareketlerin öğrenilmesi ilk ay dedi tşkler cevabın faydalı oldu

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Yağ yakımına yardımcı olacak bir takviye. Düzgün beslenmeyle orantılı kullanıldığında yağ oranını azaltmana yardımcı olur. Temel hareketlerle bu ayı sonlandır , kafanda az çok bazı şeyler belirecektir mesela hangi hareketler düzenli olarak haftada ne kadar kaçar set üzerinden çalışılır , hangi bölgeler diğer bölgelerden daha önce ve sonra çalıştırılır vs.. tarzında kafanda temel konular yer edinir.

3. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bugün hocam ağırlık kaldırmadığım diğer günler de kardiyo için gelmemi söyledi ayrıca ölçülerimi aldı ve program verdi yani ağırlıkları arttırdı hocam için söylediğim sözler için pişmanım hocalarımızın değerini bilelim. :)

flamel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş