Hoca beni anlamıyor sanırım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 7 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar...Benim bir kaç sorum olucak ben kiloluyum kilo vermek için bodye başlama gereksinimi duydum Ben kas yaparak zayıflamak istemediğimi söylememe rağmen hoca kas yaparak zayıflıcağımı söylüyor benım korkum kiloların kas olup body bıraktıktan sonra yine yağ olması bu durum gerçekleşirmi ? Yaz a kadar zayıflayacağım söyleniyor ben buna ilaveetn lcarnatin kullanabilirmiyim diye sordum 15 yaşındayım kullanabilceğimi söyledir herhangi bir sorun yaratırmı ? Şimdiden Teşekkür ederim :) Sayın yöneticilerden rica ediyorum konu kapatılmasın ben cevap değil fikir istiyorum...

2. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgilendir beni reis sarmıcak mı yani :) bende normal zayıf insanlar gibi denize tişörtsüz girebilcek miyim :D

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    İlk önce kendinle barışık olmakla başlayabilirsin.

4. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Vücut geliştirmeyi bırakınca kasların yağ olacağını söyleyenler genelde bir tane dambılı bile kaldırmaya üşenen, 1 dk koşu yapınca nefes nefese kalan, iki adımlık yerden yukarı çıkmak için yürüyen merdivende sıra bekleyen tiplerdir.

5. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kendinle barışık olmak diyorsunda abi şimdi bir süreye kadar oluyor o olay genç adamız bir kere artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi kendimi bildim bilelli aşırı kiloluyum :S Doğru söylüyorsun sanki zaten bende harbiden zayıflasam falan bodyı bıraksamda yemeğime dikkat ederim en azından dediğin gibi dambıl mekik şınav koşu yaparım

6. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0

Hocan haklı. Sen durumlara bakış açını değiştirmeye çabala.

Ancak, bence hiç başlama derim önerimi dikkate alırsan, çünkü bu düşünce yapısıyla bu sporu uzun süre yapamazsın. Hızlı geçeceğim. Kas yağ'a dönüşmez, Yağ da kasa dönüşmez. Bunlar vücudunda belli oranlarda bulunan dokulardır. Spor ile bu dokuların vücuttaki oranları değişir. Spor'u bırakırsan göreceli olarak belli bir süre sonra tekrar bu oranlar değişmeye başlar.

Sen klasik bir spor salonu müşterisi ol, ve biraz barbell curl + treadmill ile günü kapat. Yahut da nasıl hoşuna gidiyorsa çalış, en azından spor yaptım dersin. Korktuğun şeyler var ve eminin bu korktuğun şeyler harfi harfine gerçekleşecektir. Çünkü beslenme ve antrenman konusunda sana sunulan önerileri araştırmadan elinin tersiyle ittiğin sürece fazla bir gelişme elde edemezsin. Forumdaki konuları oku.

Carnitine' e gerek yok . Diyetini gözden geçir.

7. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben en az yaza kadar çalışıcam gibi çünkü o sürede hocaya uyduğum halde tamamen zayıflancağım söylendi ve bunun içln herşeyi yaparım

Sayfayı Paylaş