Hobi Edinmek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ulscnkrdmn tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu sene lise 3'e geçtiğim için 2sene üniversite sınavına hazırlanıcam.Okul zamanı 3-4 saat haftasonu/tatilde 10-12saat bilgisayar oynayan biri olarak bunun zor olacağının farkındayım. Okulda 6-7saat evde 2-3 saat ders çalışmayı planlıyorum ama ot gibi yaşamak da istemiyorum :( Haftada 4 gün body yapıcam bunun dışında bana önerebileceğiniz bir hobi bir uğraşı var mı? yardımlarınız için teşekkürler thums:

2. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    İngilizce Dil öğrenmeye çalışabilirsin öğrenemesen bile pratik yaparsın ingilizce diziler filmler ve müzikler dinliyerek :)

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  3. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    dövüş sporu en güzel hobi tekmelerini calıstır yumruklarını calıstır güreş judo yani yakın ve uzak doguya calıs ve arastır bide bunların kombo sekilleri var kıck box teakwando kung-fu gibi mesela bunları arastır derim hem kendini korumayı ogrenirsin hemde cok iyi geliyor insana :)

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şöyle diyeyim pek hobi sayılmaz ama kitap oku malum ygs Türkçesinde kitap okumayanlar çakıyor. Hobilerini senin bulman lazım nelerden hoşlanırsım mesela dil öğrenmeye bayılanlar var ben şahsen pek sevmiyorum. Maddi durumun varsa RC araçlar ile ilgilenebilirsin, avcılık olabilir, programlama öğrenebilirsin . Yani nelerden hoşlandığını sen biliyorsun, bizden ziyade senin zevklerin önemli.

jan1 ve ulscnkrdmn bunu beğendi.
  5. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım ben sana katılmıyorum dövüş sporu ustasından öğrenmesi daha uygun olur evde kendi çalışırsa ciddi sakatlıklar yaşayabilir hatta başta bunu anlamayadabilir.

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  6. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    aynen hocadan ögrenmek gerekiyor ama bilgiliyse zekiyse arastırarak sorarak veya bir salona giderek türkiyedede aman aman salonlar yok ama bu şekildede ögrenebilir kenidisi ögrenmeye kalkıcaksa eger çok arastırması gerek :D

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  7. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Parz'ın söylediği gibi kitap okuyabilirsin bunu hobiye çevirebilirsin seri kitaplar okuyabilirsin hatta benim önerim psikoloji ve felsefe konulu kitaplar oku Kuantum olumlama,Olasılıksız,Ferrarisini satan bilge,Zihinselleştirme ve Psikosomatik vb. bu tarzda kitaplar hayata bağlıyor insanı ve gerçekten aslında çok az şey bildiğini anlıyorsun ayrıca sosyal hayattada kitap okumanın faydasını görürsün zamanla.

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  8. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Body zaten yapıcam bunun dışında bir de dövüş sporlarına başlarsam haşat olurum :D Test kitaplarına gömüldükten sonra kitap okuyabileceğimi sanmıyorum :D Bir müzik aletine başlamak istiyorum bateriyi çok severim ama yeterli bütçem yok. Bu tarz vücudu fazla yormayan bir hobi edinebilsem çok güzel olur.

9. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    dans olabilirmi hareketli yada yamakasiye basla ama bu vucudu yorar biraz takla olayları filan var aman bunu hoca eşliginde yap :)

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  10. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Gece yatmadan önce günde 10 sayfa bile okusan sana faydası olur emin ol.

11. mlhemr26

mlhemr26 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Dans edebilirsin :) Şahsen ben ne zaman canım sıkılsa takarım kulaklığı odamda dans ederim :) Gayette zevkli oluyor :D

ulscnkrdmn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş