Hit kardiyoyu alet kullanmadan atletizm sahasınad uygulayabilir miyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sserkan1 tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar ben HİT kardiyo isimli programı duydum amacım yağ yakmak zayıflamak 7 kilo felan fazlam var. Bu HİT kardiyo koşu bandı,kondisyon bisikleti vs . aletlerde yapılıyormus ama ben spor salonuna gitmiyorum. Atletizm sahasında kosuyorum her sabah 6,30 da baslayıp. Bunun atletizm sahası versiyonu :) olamazmı ? Veya atletizm sahasında HİT olmadan nasıl daha verimli yağ yakıp kilo verebilirim.

2. mustafagürcemal

mustafagürcemal Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben kılo verıcegım zaman sadece koşarak vermeyı başarmıştım bence sende yapabılırsın sonuna mıde hareketlerınıde etlersin al sana mıs gıbı kardıo.

3. sthammer

sthammer Guest

koşu bandı zaten yapay kalıyor, sen doğal yollardan koşuyorsun ayrıca squat jump ve ip atlama gibi koşunun yanında yapabileceğin kardiyo egzersizler de var, tabi diyetle paralel uygulanırsa faydalı olacaktır

sserkan1 bunu beğendi.
  4. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

Ben zaten 5 ay içinde net 32 kilo verdim. Tatile gittim orda biraz bünyeyi bozdum simdi eski formuma dönmek için ugrasıyorum . İstedigin kiloya gelince hem spor yapıyorum hem de uygun yiyorum yani sabit kalıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:06 ----------

tesekkürler squatı yapıyorum zaten . ip atlamayada baslarım.

Sayfayı Paylaş