Hile günü makroları? yardım!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ilk definasyonumun 7.gününe giriyorum yarın, karbonhidrat oranı yüksek olucak ama ne kadar olucak bilmiyorum, makroları ne kadar ayarlayayım.Bir de kalori olarak aynı kaloride mi kalıyoruz?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kalori sayma,bol bol sana yararli KH tüket,yükleme günnündeki amac zaten vücuduna yeterli besin girdiginin sinyalini verebilmek ve kendisini korumaya almasinin önüne gecmektir,Diger günlerde aldigin kaloriu miktari Kadar alarak sadece KH i yükseltmek bir isine yaramicaktir,bu sebepten adi üstüne yükleme yapiyorsun yükle yulafi,bulguru,ayrica bu almis oldugun KH lar,yag olarak depolanmicaktir,bu gecen bir haftada kaslardaki enerji depolarini bosalttin,simdi bu aldigin fazla KH ve kaloriler tekrardan kaslarindaki enerji depolarini doldurma amacli kullanilicaktir,yani bu yediklerim bana yag olarak geri dönücek endisen olmasin gömül bulgura yulafa:)

3. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Haftanın 6 günü 140-170g arası KH alıyorsam, 7 günümde KH yükseltsem birşey olurmuki ? Yükselişim en falz 230-250 olur. Açıkcası 7 günümde 170 geçmeye korkuyorum eğer bu bana yağ olarak döneçekse, bide 170 antreman günlerimde, ne dersiniz ? :)

NOT: Dostum kusura bakma senin konunda soru sordum, fazladan konu açmak istemedim :)

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yukarda yazdığım yeterli gelmemiş anlaşılan sorduğunu yeterince açıklıyor,ayrıca soru soruyorsun fakat ne yapmak istediğin,amacın hakkında bilgi vermiyorsun,minimum veriyle maximum bilgi istiyorsunuz.

Sayfayı Paylaş