hi tech - anavar ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MyWays tarafından 6 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Anavar normalde oxandrolone maddesi içeren bi steroiddir.Adelenin kreatin fosfat üretimini arttırır.Anabolik bi steroid değildir ama mevcut kas kitlesini demir gibi sert yapar.Resimdeki bi prohormon(vücütta hormona dönüşüp,hormon olmayan madde)'a benziyor.

3. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet anavar bir anabolik steroid degildir. kadınlarda ozteoporoza karsı ve cocuklarda boy ve kemik gelisimini saglamak amacıyla kullanılır. tek basına adele yapımında etkili degildir anavar. ancak alınacak diger steroidlerin etkisini arttırıcı ozelligi vardır. bodybuilding ile ugrasanlar bunu genelde deca - dianabol ve testosteronlar ile birlikte yaptıkları kürlerde hacim almak icin kullanırlar. vucutta kreatin fosfat sentezinin olusmasında etkilidir. iştah kesici bir ozelligi vardır

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    oxandrolone nasıl anabolık sterıd degıl bırı acıklayabılırmı

bır madde anabolık steroıd olmadıgı halde nasılkı testo sevıyesını dusurebılıyor

bılgısıce konusmanın anlamı yok oxandrolone pek tabıkıde anabolık bır steroıddır

kadınlarda ve cocukalrdakı kullanımı evet mevcuttur ama asla ole kullanılsı dıye algılanmamalıdır

az dozlarda kı bu dozlar bızım ısımıze yaramaz jıneko falan gorulmez ama bu demek degıldır kı bu madde anabolık degıl

ve vg ıcın gereksızdır genelde kuvvet sporcuları tarafından yada performans sporcuları tarafından tercıh edılır

oxandrolone bal gıbıde anabolık steroıddır ve anabolık/androjenık oranı 322-630:24 dır

bır bılgı verırıken dogru bılgı verelım sallamanın anlamı yok

keepsoul, ozan119 ve hogan bunu beğendi.
  5. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy sallamak diye bisey yok.. bu konuda hicbisey bilmedigin cok acık. bastan sona sallayıp arkadası yanlıs yonlendiren sensin. bence bu konuyu kulaktan dolma bilgilerle degilde etraflıca arastırarak ogren. mesaj yazarkende baskalarına faydalı olmus olursun boylece

Duhanakyuz bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    tamam acıkla olayı ozman madem yararlı bılgı vercen neden steroıd degıl acıkla oxandorlonun

burda yanluıs bılgı veren sensın steroıd olan bır maddeye steroıd degıl dıyorsun

bence sen once steroıd endır ogren oından sonra burda ahkam kes ole burda sallamkla olmuyor bu ısler

oxandrolone 17beta-Hydroxy-17alpha-methyl-2-oxa-5alpha-androstan-3-one yapısında olan bır steroıddır bunun aksını dusunyorsan bu yapıdakı bır madde nasıl steroıd degıldır onu acıkla

Son düzenleme: 28 Kasım 2011
  7. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy yazdıgımı dogru oku ltfn. yarım yamalak okuyup bana yorum yazıyosun. ben anavar steroid degildir demedim. Anabolik steroid degildir dedim, cumleye dikkat et yukardaki. yani tek basına kullanırsan kas yapıcı etkisi yoktur bu maddenin. diger steroidlerle beraber kullanırsan onların etkisini arttırıcı bir mahiyeti vardır. kreatin fosfat sentezinin olusumunda etkisi vardır.. dusuk androjen etkili hafif bir steroiddir

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bu konuda hıcmı bılgın yok dıcem egreckten de yok tabıkıde oxandrolone anabolıktır nasıl anabolık olamaz sacmalıyorsun farkında degılsın

hafıf androjenık ozellıklı anabolık bır steroıddır

anabolıklıgı dusuk dıye dusunulu kı dogrudur ama kımde daha once steroıdal madde alanlarda etkısı sınırlı olur ama hayatında steroıd almamıs bır kısıde ıyı bır anabolık etkı gostercektır

ya duzgun bıcımde acıkla olayı yada hıc cevap yazma kısısel tartısmnay donusturme madem anabolık steroıd degıldır dıyorsun acıkla bızde ogrenelım

dusuk etkılı olması baska bır sey anabolık olması baska bır sey

9. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy kisisel tartısma yapmıyoruz burda olayları baska tarafa cekme. bu konuda hicbisey bilmeyip sacmalayan sensin ama hala farkına varamadın. anlattıklarımı da anlamazdan geliyosun. acıkladım ya iste anlamadıysan tekrar tekrar oku. oxandrolone anabolik degildir. yani kas inşa edici degildir.. diger steroidlerle birlikte kullanıldıgında onların etkisini arttırıcı ozelligi vardır. dusuk androjenik etki demek, cinsel farklılıga gore vucudu sekillendiren etkilerin dusuk olarak ortaya cıkması ( erkeklerde ses kalınlasması, kıllanma vs..) anlamına gelmektedir. dusuk androjenik etkili olmasını ve anabolik ozellikli olmamasını farklı cumlelerde acıkladım birbirine karıstırmadan.. bunu bile carpıtmışsın. ucuncu kez tekrar ettim bunu madem ogrenmek istiyosun ogrenmişsindir heralde bukadar pekiştirmeden sonra

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bu bır acıklama degıl ozer baysalıbgın sacmalıklar toplamı kıtabından alıntı yapma eger ılla bır seye ınanıyorsan bunu kımyasal olarak buraya yaz zaten bne anlıcam merak etme yapısal olarak anabolıktır nasıl anabolık degıldır

sacmalaıyorsun sonrada anlamadın dıyorsun

acıkla bende anlım ozman acıklama yapmıyorsun sadece alıntı yapıyorsun

11. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy ne Özeri diyosun ya. sen okuyosun diye herkesi de senin gibi o kitabı okuyomu zannediyosun. ben hayatımda hic okumadım Ozer B. ayrıca kimsenin emegine de hakaret etme burda. yazabiliyosan cık sen kitap yaz. zaten burda ne soylenirse soylensin senin fikrin degismeyecek bu konuda. sabit fikirlisin cunku. yanlısta ısrar ediyosun surekli. daha da konuyla ilgili tartısılıcak bisey yok zaten. sen anavar kullanıp 2 - 3 kilo alıp kas yaptım bakın diye goster herkese ozaman ne denir baska..!!

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    konuyu carpıtam acıkla kımyasal olarak anabolık olmadıgını zaten ben ozur dılıcem nedne sabıt fıkırlı olım kı

konuyu nerden nereye getırdın

acıklayamıyorsan da acıklayamam de gec gıtsın kabul et bılmıyorsun cunku

sankı acıklamaısnı yaptında ben yok ole degıl dedım bılımsel kımyasal hıc bır acıklman yok su sole bo bole

13. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    bu hitech pharmanın ürünleri mükemmel ötesi.
    inanılmaz güçlü yağ yakıcıları ve pro hormonları var
    ama tr de nerden temin edebiliriz hiç bilmiyorum

14. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Konunun üzerinden baya bir zaman gecmis ama yine de arkadaşların yanlış bilgilenmemesi acısından üzerimize düşeni yapmalıyız. Bir konuda haklı bir konuda haksizsin Danny Boy
    Haklı oldugun bolum: Evet oxandralone bir anabolik steroid tir, federasyonun doping olarak saydığı maddelerden biridir
    Haksız oldugun konu: Oxandralone'nun hiçbir sekilde testosteronu düşürücü ya da vücudun hormonel dengesini bozucu etkisi olmadıgı kanitlanmistir, ayrıca karaciğerde yaptıgı toksik etkisiyse diger anaboliklerin yanında devede kulak kalır derecede. (Unutulmaması gerekir ki butun anabolik steroidler zararlıdır, size bir sey verirken sizden bir seyler alır)

15. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    sadece bu ürünle küre girdik diyelimyanında karaciğer koruyucu falan kullanmak gerekirmi yada bitiminde kür tedavisi falan gerektirirmi

16. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Gerekeceğini düşünmüyorum, kaynaklarda oxandralone'un tek başına kullanımında karaciğere yok denecek kadar az toksik etki yaptığını belirtiliyor, ama icinin rahat etmesi icin oxandralone'la birlikte enginar hapı kullanabilirsin

iNFaZ100 bunu beğendi.
  17. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    pro-pharma labratories anavar 10 mg 100 tablet, oxandrolone bu ürün orjinallik açısından güvenilirmi fiyatı 250 tl

18. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Piyasası hakkında çok fazla bilgim yok ancak en iyi Oxandralone'nun Thaiger pharma anavar olduğunu biliyorum

iNFaZ100 bunu beğendi.
  19. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    tamam teşekkür ederim Duhanakyuz