Hiç tanımadığınız kızlarla tanışmaya çalışıyor musunuz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    yine bir konu dışı yine ben Selamlar
    şimdiye kadar hiç tanımadığım biriyle (asılma sebebi ile) tanışmam gerekmedi. durduk yerede ne kızla nede erkekle arkadaş olmak için tanışmaya çalışmam. arkadaşlık ben küçüklüğümden beri kendiliğinden olur.

ama aşağıdaki sepepten sormak istiyorum

bir salonda (bizim salonda değil) recepsiondaki arkadaşı bekliyorum. bir masada bir kız oturuyor salon görevlilerinden biri. adamın biri kızı kesiyor. doğal bir şekilde kızda ona bakıp duruyor. adam gitti kızınyanına sandalye çekti,yanına oturdu. sonra kız gitti adamın eskiden oturduğu yere gitti.adamda peşinden gitti.sonra kız recepsiona gitti.
    işte arkadaşla giderken arkadaşta bunu anlattı kızın ödü kopmuş dedi.

böyle tabi adamın kötü bir niyeti olmadığını farzedersek kızı tavlamaya çalıştığı kesin ben şahsen yerinde duran bir kız ile arkadaş olmak için tanışmam. böyle; bu adam gibi yapıp tanışa bileniniz var mı?:D

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
  2. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim de arkadaşlıklarım çocukluğumdan beri kendiliğinden olur.Şahsen yolda veya bir yerde bayanın birine asılan,bayanı rahatsız eden birini görürsem(bayanı tanıyıp tanımamam önemli değil) suratını tanınmayacak hale getiririm.Daha önce 4-5 kez yaptım bunu,2 tanesi tinerciydi ve alışveriş merkezinin ortasında dağıttım.
    Bu konuda herkesin duyarlı olmasını istiyorum.Malesef her yerde bayanları rahatsız eden,abazalıklarından ensest ilişkiye geçen bir sürü (insan demiyeceğim) hayvan var.Keşke sadece tanışmaya çalışsalar.Taciz boyutuna getiriyor kimisi...Bu tip durumlara tanık olduğunuz zaman ahlaklı bir sporcu olarak ne yapacağınızı söylememe gerek yok heralde...
    Polis gelene kadar bodyforumtr.com forever...

Not:Sevgili dostum savaşçı,konunu dağıtmak istemedim:) Yazmak istedim sadece kusura bakma:)

Bloodist, Berkthagar ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde arkadaşlıklarım çocukluğumdan beri kendiliğinden olur hiç tanımadığım bir kızla tanışmak gibi bir şey olmadı hayatımda bazıları bırak kızla tanışmayı onu rahatsız edecek boyuta getiriyorlar işi taciz vs bu tip şahıslardan hiç hoşlanmam şahsen benim yanımda herhangibir bayana sarkıntılık yapamana rastlasam döverim sokakta kafede vs yerlerde bayanlarında rahatça gezmeleri oturma hakları var ama bu tip kişiler bayanları rahatsız ediyor

Berkthagar ve SOLID bunu beğendi.
  4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    ben işte iken en az 1 bazende 2-3 kişiyle günde tanışırım ama tabiki sapıklık anlamında değil buna bende karşıyım ve engel olurum öyle normal arkadaş olarak muhabbet kurarım. Asılma olayı bana tamamen ters :)

5. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Real hayatta burnum cok havalarda gezerım kafa_ bırakın tanısmaya calısmayı kızların yuzune bıle bakmam ve onları gormezden gelırım hep ayrıca bu sadece kızlar ıcın de degıl erkekler ıcınde gecerli. Nedenını bende cozemıyorum ama ıyı bısı degıl. Hatta konu bile acmıstım. Sorunum piskolojik olsa gerek.

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu konularda nedense çok çekingenim hayatta tanımadığım bi kızın yanına gidip merhaba tanışabilirmiyiz vs. diyememkafa_

7. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlık kendiliğinden nasıl oluyor anlayamadım birinden birisi ilk adımı atmalı eğer uzun süre onu göreceksem tabiki tanışırım ama sokakta rasgele önümden geçen bir kızla tanışmaya tanışmam

8. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir

Aynı sorundan bendede mevcut normalde sıcakkanlıyımdır yardım ederim arkadaşlar arasında falan ama dışarıda başka insanların yüzüne bile bakmam çok ilginç

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    2 dk süzdügü kıza gidip yapısan, tel msn face almaya calısan cok tip gördüm..
    İsin ilginci İzmir'liyim ve burada kızların yarısı terslese de yarısı karsılık verıyor..
    Hem adamlar isi cözmüsler, karsılık alabıleceklerı kızları anlayıp sadece onlara gıdıyorlar..

Bır gun bır ıddıa konusu yuzunden adamlar (tanıyorum) gıttıler 20ye yakın kızla tanıstılar 2 saat ıcınde ve hepsıyle muhabbetı kurup ayrı ayrı gunlerde bulusma ayarlayabıldıler..

İlginc yanı.. Adamlar isin master derecesıne ulasmıs..

Bloodist bunu beğendi.
  10. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    -saatiniz var mı bağyan?
    -yok
    -alırısss
    bu tip diyalogların ve bu diyalogları başlatan kişilerin varlığı benim de hiç hoşuma gitmiyor,şiddetin elzem olduğu istisna durumlardan bir tanesi.Kendi adıma ben de sokakta gördüğüm bir kızla tanışmaya çalışmam,abazan muamelesi görmenin yanısıra kızın seviglisi olması veya ilişkiye açık olmaması gibi ihtimaller mevcut,o yüzden hiç böyle birşey denemedim.
    av-avcı çağrışımı yapan bir durum,hoş değil,zaten bende çok sosyal bir insan değilim.

zigbog, rockybalboa7 ve SOLID bunu beğendi.
  11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    abartmıyorum önüme 10 milyar koyun nakit ben de gidip tanışamam mümkün değil. rus ruleti oynarım (tabancaya 1 mermi koyacaksınız) 1 kere kafaya sıkacaksınız bunu yaparım da yukarıda denilen mümküm değil.

mjacksonwithus bunu beğendi.
  12. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aynen dostum :=)

13. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    Tûrkiyede yapmaya kalksan bu tür tepkiler alabilirsin, bu yüzden Türkiyede hiç denemedim ama fransada kiz bizzat mutlu oluyor, hatta bazilarinin ayaklari yerden kesiliyor :D

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    açıkcası çok açık sözlü ve girişken birisiyimdir yani bi ortamda kızlı erkekli berabersek ve ben kızları tanımıyorsam çok konuşkan olduğum için direk tanışıırız..Masaya gitme konusuna gelince kızlar kendilerini belli ediyorlar 1 kere bakıp gözlerini kaçırırsa bilin ki biraz şımarıklık var 2kere baktıysa sizi süzüyor 3.ye baktığı zaman gidip selam veririm sen kimsin be vs birşey dediği zamanda niye o zaman 10dk dır beni süzüyorsun derim yanından giderim hiçte bu tür davranışlardan çekinmem kimse çekinmemeli utangaçsanız eğer girişken olmaya çalıın hayatınız renkleniyor illede kız konusunda demiyorum her konuda girişkenlik kadar güzel birşey yoktur..

15. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Hem dersiniz "hep ilk adımı erkek mi atacak neden erkeklerden bekliyorlar" diye hem de "atılan adıma karşılık vereni istemem" diyorsunuz ne yapacak bu hatun milleti? :)

16. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    İlk Adımı erkeklerin atması diye bir durumu kabul etmiyorum ben artık kızlarda adım atmalı :D İşin Kötü yanı Hakan90 kardeşim gibi bende oldukça girişken ve konuşkanım ancak kendime güvenim pek yok... Bu yüzden kızlarla pek fazla uğraşmıyorum genelde onlar geliyor sen kimsin kimlerdensin felan felan soruyorlar öylece tanışıyoruz tabi :D ama hiç kalkıpda eşşek gibi birisini takip etmedim öyle kuyruk gibi dolanmadım dibinde fakat bazen aklımdan geçmedide değil :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  17. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    onu bende yapmam tabiki ama kendime güvenim sonsuzdur :)

18. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Benim arkadas vardi boby diye. Sabah sokaga cikar aksama kadar begendigi her kızı bir seyler icmeye davet ederdi. Her 20 kızdan en az bir tanesi kabul ederdi. Geceleri cok renkli gecerdi boby'nin.

Aynı taktigi diskoda biz yapardık. Byuk kısmı terler ama aralarında bundan hoslanan mutaka cıkardı. Bu iste yuzsuz olacaksın, arsız olacaksın, her seyden onemlisi de hayvan olacaksın. Tecrubem ile sabittir.

p.s: Hikayeler Almanya'da gecmistir...

okaaan bunu beğendi.
  19. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Orası Almanya,burası Türkiye.Burda arsız(utanmaz,namussuz) olursa göğsü kıllı vücutçu yaratıklardan (yani bizden) çok sille yer.
    p.s: I love you

okaaan ve kujum bunu beğendi.
  20. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Solid Doğru Söylüyor :D Burda Öyle Olmak Biraz Zor... HAYVAN !!! Der Geçerler :D o yüzden bu taktiği yurt dışı gezilerimize saklıyor ve bir kenara ayırıyor şimdilik güzel Memleketimiz için Taktiler düşünüyoruz :D

>>> Bence Efendi Serseri Olucaksınız... Yani her 2 sininde ortası :D Tabii Vücud ve Sıfat da Önemli bunda... Davranışlarınız Aİle Büyüklerine karşı saygılı Küçüklere karşı sevgili olmalı fakat dışarda ve eğlence ortamında Partnerini sürekli kollayan ve peşinde köpek olan biri olmalısınız daha doğrusu partneriniz sizin onun köpeği olduğu düşüncesini vermeli ama onun köpeği olmamalısınız :D İş bukadar basit :D Tabi tanışma safhasından sonrası için konuştum biraz ama :D En bilindik taktiği yapın siz yine... Saatiniz Kaç ? :D

Sayfayı Paylaş