Hiç ölümden döndüğünüz anlar oldu mu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bgmbrk tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. bgmbrk

bgmbrk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben bir keresinde tek şeritli yolda sadece sola baktım -yol boştu rahatca yürüyeyim dedim-ve yola tam adım attığımda geri viteste bir kamyon 15-20 cm önümden hızlıca geçti ve ters sürüyordu. Aslında benimde hatam vardı yinede diğer tarafada bakmak lazım ama hayatın ne kadar ince bir çizgiye bağlı olduğunu farkettim eğer biraz daha ileri gitsem kamyonun tekerinin altında... Düşünmek bile istemiyorum :/
    Sizlerde paylaşın :)

2. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    [YOUTUBE]tFkh42VNya0[/YOUTUBE]

bgmbrk bunu beğendi.
  3. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    10 yaşında felandım apandistim patlamış devlet hastanesıne gittik doktor anlamadı serum verip eve yolladı akşam üzeri bembeyaz olmuşdum özel hastaneye gittik 1 saat kadar geç gitsek tahtalı köye taşınıyomuşum :D

bgmbrk bunu beğendi.
  4. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bisikletle karşıya geçmek üzereydim kararsız kaldım geçiyimmi geçmiyimi diye bende geçtim yerlerde ıslaktı yagmur yagmı kamyonun altına gidiyodum son anda kendimi kaldıraıma atıım ucuz yırttım :D
    Birde tost yerken kırıntıları düşmüştü bende yiyim dedim bi anda bogazıma kaçtı nefesimde kaçtı tam osıra :D babam sırtıma vurmasaydı ve evde tek olsaydım kesin gitmiştim çünkü bogulsam bile gidipte yardım istemem ailemin dışındakilerden :D uatnırım :p

bgmbrk ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. Al capone

Al capone Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    uçurumdan düşüyodum 5-10 cm ile kurtardım , depremler , trafikde arabadan 5-10 cm ile kurtarma , apandist olayı oldu ama bende apandistden başka bişey varmış apandist demişler az kalsın apandist im gidiyor du :) daha aklıma gelmedi

bgmbrk bunu beğendi.
  6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    mahallede top oynarken yarış yapan 2 kum kamyonunun arasında kalmıştım çıktığımda ruhumu teslim etmiştim birinin dikiz aynasına kafamı çarptım uyandığımda hastanedeydim sadece bayılmışım hastane 140 tl bakım ve serum parası kitledi ona yanıyorum .d

2157 ve bgmbrk bunu beğendi.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    5. sınıfta okula giderken karşıdan karşıya geçerken yaptığım dikkatsizlik yüzünden hızlıca gelen arac bana çarpıyordu.ben hariç herkesin aklı gitmişti.balkondaki komşu teyzeler esnaf aracı süren adam.bir tek ben korkmamıştım sonradan anlattıklarında anladım olayın ciddiyetini :)

bgmbrk bunu beğendi.
  8. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Yolun ortasında bisiklet sürüyordum yolun ortasıda cadde tabi.Direksiyonu bir sağa bir sola yapıyodum sonra kendimi yerde buldum ama arkamda jip varmış 10cm falan vardı aramızda. :(

bgmbrk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş