hevesim kaçıyor...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve semko tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semko

semko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhaba.2 aydır salona gidiyorum.ilk ayda kollarda göğüslerde omuzlarda ve sırtta gelişme yaşadım.fakat 2 . ayda bu gelişim durdu ve sanki 2. ayı hiç yapmamışım gibi bir ilerleme kaydedemioyum.yada vucudumun ustundeki yağ tabakasından oturu ben bir değişiklik goremiorum kendimde.goguslerde yaklasık 2cm gobektede 3cm civarı yağ kutlesi var.bu yağları atamıorum.sizin tavsiyelerinizi bekliorum.Bu yağlar gerçekten cok canımı sıkıyor.vucutta bir geişim gorememin sebebi bu yağlar olabilirmi acaba.Programım dan da olabilirmi die dusunuorum eger yanlışsa dogrusunun linkini yazanlara minnettar kalırım
    1. gün
    bench pres
    üst gogus pres
    butterfly
    biceps
    biceps curl
    2,gün
    omuz bar
    omuz pres dumbell
    trapez dumbell
    triceps makine
    triceps dumbell
    3.gün
    lat machine
    yuksek çekiş (lat ta)
    kurek
    Boy 1,76 kilo 80 yaş 21

2. gurkanisevic

gurkanisevic Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    okuyup araştırırsan yağı nasıl azaltacağını ve daha sonra karşılaşacağın birçok problemi çözebilirsin...yağ yakımı için haftanın 3 günü ip atlama, bisiklet ya da koşu yapılabilir 30 dk sürmesi gerekiyor...nabız seviyeni de yağ yakımı için gereken seviyede tutman gerekiyor bu süre zarfında...nabız seviyesi de ne olmalı dersen yaş ile orantılı netten araştırıp bulabilirsin...ben motivasyon kaybı için birşeyler söyleyeyim ne de olsa rehber öğretmenim ben genelde youtube videolarına başvuruyorum her zaman insanın gazını yerine getirir...tabi bir de en somutu sağlam bir hedefin olmalı o hedefe ulaşmak için planın olmalı, planın zamanlaması olmalı vs...youtube ile başla başlık itibar görürse daha yazarız :)

semko bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş