heryerim titriyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cumbullop tarafından 28 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cumbullop

cumbullop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Facebooktan eski sinif arkadasim baska bir arkadasimin fake hesabindan bana kufur etti(hesabin asil sahibi dovusmemizi cok istiyor.okulda mezuniyet toreninde bilegi ile bana vurdu kulagima bnde ne vuruyon... Dedim sonra mapcan lan filan dedi ittim onu orda bisiler oldu oturdu yerine) sonra okulda gittim arkadasimi doverken bama dedi ne vuyuron l.n cocuga bende dedim vururum lan s.k.k sonra onun yaninda arkadasim vardi kalk dedim artis bir sekilde kalkti gittim o cucugu bogazladim cocug yere dustu sonra ayagindan tuttum cektim ayakkabisi cikti en sonunda gecirdim yumrugu sonra ayirdiler)daha sonra arkadaslar ozur dile filan dediler o sirada beynini kullanamion cikisa cagirmisti. Beni .dusumdum ozur dileyeyim dedim diledim eywallah kardesim dedim el sıkıştık bida olmasın filan dedik.simdi gelmis bana sovuyor gel okulun karsisina 2ye kadar beklicem.tabi diger bir olasilik fake hesabin gercek sahibi cok istiyor ya dovusmemizi.
    Simdi geleyim ozelliklere
    Benim boyum 1.84
    Onunki 1.73
    Yaslar 14
    Doverim biliyorum 2 aydir finisa gidiyorum bi gecirsem ölur ama o bilmiyor
    Faceden soledigi an heryerim titredi yatak sallandi bunu nile zor yaziyordumki gidip su ictim birde besmele filan cektim gecti.heyecanla karisik birseydi evet taktikler nelerdir arkadasla gitcem benle birlikte 2 veya 3 kisi ile.biz 2 ye 7 divusmus insanlariz ve ayriyeten 2e 1 dalmistik ;) bunada oyle yapayimmi yoksa direk gibeyimmi? Taktikler neler ortama nasil gireyim? Ilk insanca sorayimmi senmiydin diye hic bilmiyorum

2. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Git insan gibi konuş, bok mu var kavga ediyorsunuz
    Kavga etmek karaktersiz adamın işidir sorununuz neyse konuşup çözebilirsiniz

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. cumbullop

cumbullop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O istiyor ortama girip adam gibi sorucam ozeldeki dediklerini bi gorsen

4. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim kim ne derse desin, çok basit geliyor biliyorum ama sen erkek gibi dövüşelim dersin o adam bıçağı çıkartır olan sana olur, kimse sana vay anasını adammış demez

Bir arkadaşım vardı profesyonel boks yapıyordu milli takımdaydı hatta, bilen bilir İstanbul küçükyalı idealtepe oralarda büyüdük, bir gün kavga da (çok agresif, egosu yüksek her şeye kavga çıkarırdı) omzuna usturayı vurdular, spor hayatı bitti, ailesinin durumu iyi değil kendini kurabileceği tek şey gitti elinden, hayattan beklentisi olmayan adamdı bunu elinden alan

Sonuç olarak ucunda sakat kalmak da var, kavga etme, düzgünce konuşun, baktın olmuyor hakaret ediyor,büyüklerine söyle düzgünce çözün olayı

5. cumbullop

cumbullop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru diyorsun eklemeyi unutmuşum hicbirsey yapmayincada korktu diyor adamligin varsa gel dedi laf çıkarir dedikoducu bir arkadas

6. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Seni bilen bilir takma dediklerini, yaşın itibariyle egon ve erkekliğin çok yüksek seviyede ama senin sağlığından veya geleceğinden önemli olmasın kardeşim kavga şiddet hiçbir zaman çözüm değildir sakın unutma, kendine iyi bak

cumbullop bunu beğendi.
  7. cumbullop

cumbullop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yokmu baska oğüt verecek aydinlatacaklar

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.​
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

cmrds bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş