1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

herkesten eleştirilerini bekliyorum...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 6161 tarafından 26 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 6161

6161 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    35 yaşındayım..7 yaşından beri değişik sporlarla uğraştım özellikle uzakdoğu sporlarıyla..3 aydırda vücut geliştirme yapıyorum.beslenmeme çok dikkat ediyorum.wey protein ve aminoasit kullanıyorum..yorumlarınızı bekliyorum.selamlar

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yorum yapılası bir fotoğraf koymuşsun.
    Bunun neresine yorum yapalımki?
    Zaten biz rahat rahat yorum yapalım diye resim eklemek için kurallar konulmuş, onları oku lütfen...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    resim kurallarini okuyun ve ona gore resim ekleyin,bu sekilde bir yorum alamazsiniz.

4. 6161

6161 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doğru haklısınız ama resim koymayı pek beceremiyorum bu kadar koyabildim ancak..hatta forumda 10 kişiye yakın msj attım resim nasıl koyulur diye olumlu bi cvp alamadım.daha doğrusu konu aç bölümünü bulamamıştım.sonradan öğrendimki yeni üyelere hemen konu açılmıyomuş..neyse kusura bakmayın ama en yakın zamanda daha düzgün resimler yollamaya çalışacam..bu arada formunuza yeni üye oldum çok sağlıklı ve önemli bilgiler var çok tecrübeli hocalarımız var.spor konusunda çok çok şey biliyorum ama bu formu okudukça daha öğrenmem gereken çok şey olduğunu anladım.forumu çok beğendim hazırlayan ve katkısı olan tüm sporculara teşekkür ediyorum hepsinden allah (c.c) razı olsun..

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş