Herkese merhabalar değerli BodyForumTr üyeleri cümleten selamın aleyküm.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FarukAkbas0039 tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Saygıdeğer ağabeylerim hocalarım..
    Uzun süreden beri üyelik oluşturmadan forumu takip ediyordum en sonunda bende bir üyelik oluşturdum.
    Forum kullanmayı bilmiyorum öncelikle bunu belirtmem lazım.. Herhangi bir forum yada sosyal medyayı hayatım boyunca hiç kullanmadım, kuralları elimden geldiğince okudum fakat surçi lisan edersem affola şimdiden :)

Adım Faruk 23 yaşındayım 5 senedir bu sporla uğraşıyorum gerçi öncesinde de bir geçmişim var fakat 2011 senesinde zatürre geçirip spora ara vermiştim.
    Haliyle 5 senedir yapıyorum diyebilirim. Boyum 178 an itibariyle kilom 82 yağ oranım %17-%18 bandında.

Ölçülerim ;
    Kol: 39
    Omuz :126
    Göğüs : 114.5
    Bel : 82
    Baldır :55
    Calf :37

Bundan öncesinde küçük çaplı bir kür yaptım (6 ay öncesinde) 8 hafta sürdü. Haftalık 300mg Rimobolan, 500 mg Sustanon kullandım ve kürümün ilk haftası günlük 25 mg Anapolon ikinci ve üçüncü haftası 50 mg anapolon ve dördüncü haftası da 25 mg anapolon kullandım.

Kür öncesi 62 kiloydum 75 kiloya kadar çıktım kür sonrası 73 kiloya ulaşmıştım. Şu sıra bulk dönemindeyim halen ama clean bulk diyemem fazlasıyla dirty bir bulk :)

Tabi basit şeker tuz yağ kullanmadan besleniyorum ve yeni bir Kür programı düşünüyorum. Anabolic steroidler kategorsinde konu açamadığım için detay veremiyorum.

Hikayem bu şekilde saygıdeğer abilerim, hocalarım..
    Okuyup da yardımcı olmak isteyen herkese şimdiden canı gönülden teşekkür ederim. Herkese hayırlı akşamlar :)

Edit : İki ay boyunca Tek bölge çalışıyorum, bir ay çift bölge çalışıyorum. İki günde bir 1 gün mola veriyorum. Kullandığım supplementler şu an için Bsn marka creatin,bcaa,glutamine ve yine bsn marka syntha-6 edge cookie compleks protein tozu :)
    Eklemeyi unutmuşum bunları da :)

Son düzenleme: 8 Eylül 2016
  2. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konuyu halen daha uygun kısımda açamıyorum ( cevap yazma hakkınız bulunmuyor yazıyordu ) Affınıza sığınarak kür bilgilerini sizlerle paylaşmak istedim... Sabırsızlığımı bağışlayın..

Gireceğim kür Primobalan ve Sustanon temelli bir bulk kürü.

1. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

2. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

3.hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

4. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

5. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

6. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+30mg Dianabol(günlük) + 50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

7. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

8. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

9.Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

10. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

11. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

12. Hafta 200mg Primobolan + 500 mg Sustanon+ 30mg Oxandrolone (günlük )50 mg Proviron+ 0,5 mg Avodart

Haftalık 500Ui HCG iki doza bölünmüş bir şekilde kullanmayı düşünüyorum. Bunların haricinde günlük olarak ;

** Sabah 1 tatlı kaşığı elma sirkesi**

2 Tablet Apikobal
    1 Tablet Calci D Sandoz C vitaminli
    1 Tablet Magvital
    100 mg Natrol Marka ALA
    1 Tablet Solgar's Milk Thistle
    100 mg Carlson Marka Omega 3
    1 Tablet Sunlife marka C vitami
    1 Tablet Redexonzinc C vitaminli
    1 Tablet Gynoferon

**Her gece yatmadan 1 saat önce Enginar suyu ve 1 çorba kaşığı zeytinyağı**

Bunlarla beraber Supplement olarak ;

Günde iki servis Sabah uyanınca ve idmandan 30 dakika önce Arnold protein tozu

Günde bir servis İdman sonrası Hardline Gainer

Günde iki servis Sabah uyanınca ve idmandan 30 dakika önce BSN Creatin

Günde bir servis idmandan 30 dakika önce BSN BCAA

Günde bir servis idman sonrası BSN Glutamine

Günde bir servis idman esnasında Big Joy L-Arginine

Günde üç defa ikişer tablet yemeklerle beraber Musclemeds Carnivor Beef Amino Acid

Kullanacağım. Kür PCT si olarak;
    Son sustanon iğnesinden 14 gün sonra 1500 IU HCG ve 10 gün boyunca 500 IU HCG kullanmayı düşünüyorum. Bununla beraber HCG yi vurulduğum günden itibaren 4 Hafta boyunca günlük 1 Tablet Arimidex ve 40 Mg Nolvadex kullanmayı düşünüyorum.

Düzeltmem gereken veya eklemem çıkartmam gereken kısımları merak ediyorum. Bu kürü bana kimse yazmadı, kendim araştırarak oluşturdum haliyle bir çok sorun barındırabilir sürçi lisan ettiysem şimdiden affola :) İlgilenen saygıdeğer Forum üyelerine Hocalarıma , ağabeylerime şimdiden canı gönülden teşekkürlerimi sunarım :)

3. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İlk ve son kez up

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Aleykum selam hocam. Hayirli sporlar diliyorum. Masallahiniz var vallahi. Herhalde kemoterapide bu kadar ilac yazmiyorlardir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FarukAkbas0039 bunu beğendi.
  5. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aleyna aleyküm selam selam hocam. Eğer ki bahsettiğiniz kısım destek amaçlı kullanacağım vitaminler vs ise bunları yan etkileri giderme amaçlı kullanmam gerektiği forumda yazıyordu onlara istinaden almayı düşünüyorum.
    B vitamin protein sentezi
    Kalsiyum ve d vitamini kemik gelişimi için
    Çinko doğal testosteron salınımının devamı için
    Magnezyum da aynı şekilde işliyor diye biliyorum
    C vitamini kortizolü önleme amaçlı
    Omega 3 kalp sağlını korumak
    Alfa lipoic asit ise antioksidan amaçlı
    Demir kırmızı kan hücresi yapımı için gerekli
    Ve milk thistle karaciğer için diye okudum

Ama kür kısmı çok ağır diyorsanız ona diyecek lafım yok dediğim gibi pek bilgili değilim bu konularda yardıma ihtiyacım olduğu aşikar :)

6. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Kur kismi icin diyorum.

Yani su vitamin ve mineraller kismi dogal besinlerle de karsilanabilir.

Bu cinko magnezyum mesela. Dogal yolla testosteron salinimi yaptigini falan dusunmuyorum.

7. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kürü nasıl yapabilirim o zaman hocam?
    Bir de vitamin ve mineralleri doğal yolla sağlamak için nasıl bir beslenme sistemim olmalıdır acaba neyi ne kadar yemeliyim yani?

Çinko Magnezyumun işe yaradığını hatta alınmasının zorunlu olduğunu burda okumuştum dediğim gibi acemiyim sürçi lisan ettiysem tekrardan affoluna :) onun yerine ne alabilirim Tribulus terretis gibi şeyler mi

8. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Benim kur konusunda hicbir bilgim yok. Forumda aslinda bu konuda bilgili arkadaslar var. Onlar yardimci olacaktir.

9. FarukAkbas0039

FarukAkbas0039 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul