Herkese merhaba

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cantekin tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    daha öncede bir başlık açmıştım yine aynı bölüme ve fikirleriniz aldım, anladım ki ben yanımda veye başımda bir kişi olmadan bir şeyleri yapamıyor sıkılıyorum ve böylelikle bir spor salonuna yazılma kararı aldım Gaziantep'te yaşıyorum forumda da vardır belki arkadaşlar cumartesi günü kaydoldum ve bugün akşam ilk gidişim olacak sizce nasıl bir yol izleyeyim şuan 100 kiloyum ve 180 boyum var 6 ayda 25 kilo gibi bir hedefim var ve spor salonundaki arkadaş hem kilo verip hem kas yapmamı sağlayacağını söyledi bu mümkün müdür? bana yardımcı olursanız sevinirim Gaziantepli olanlarda yada bilenlerde sizce en iyi yer neresi?

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle bu spora başlamakla çok iyi bir karar verdiniz onu söyleyeyim :) . Bu yolda başarılarınızı bekliyoruz . Kilo verip aynı zamanda kas yapmak zordur yani kas kütlesini korumak için sağlam çalışmak sağlam beslenmek lazım bundan sonra her şey mümkün kolay gelsin :) . Her şey sizin elinizde...

cantekin bunu beğendi.
  3. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    teşekkür ederim bugün spora başladığım 2. gün vücudumun çoğu yerinde hareketsizlikten kaynaklanan sebeplerden dolayı ağrımalar var ancak memnunum bu durumdan hocanın uygulattığı program ise 15 dk 9 hızda koşu 15 dk bisiklet 10 dk twist 3x15 bacak 3x15 barfiks 3x15 bel 3x15 mekik zorluyor ama şimdilik bunlar sizce nasıl bir yoldayım ayrıca bugün gördüm carnitine almak gibi bir düşüncem var sizce faydası olurmu bu iş sabır işi biliyorum fakat en azından insan motivede olmak istiyor 1 yada 2 kilonun ışığını 1. haftadan görem çok daha fazla sevineceğim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Haziran 2014 ---
    cevap yorum ve tavsiyelerinizi istiyorum arkadaşlar sonuçta boşa kürek çekmek istemiyorum ve tavsiyelerinize önem veriyorum

Son düzenleme: 11 Haziran 2014
  4. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba asla vazgeçmemelisin carnitine konusuna birşey diyemem alıcaksan iyice araştırıp almalısın başarılar diliyorum inşallah hedeflerine ulaşırsın :)

cantekin bunu beğendi.
  5. cantekin

cantekin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    teşekkür ederim dostum inşallah olacak bugün kol kaslarım fazlası ile ağrıyor ki ceketi bile giyerken zorlandım ne kadar acı o kadar doğru yolda oldugumu gösteriyormus yorumlarınızı bekliyorum hepinize teşekkür ederim

6. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Evet acı yoksa başarı yok

Sayfayı Paylaş