Herkese merhaba

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hortlak100 tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hortlak100

hortlak100 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar S.a öncelikle, biraz bu işlere geç kalmış bir kardeşinizim ama daha da beklemek istemedim..Yaşım 25 boyum 181 kilomda 78.5 karabükte yaşayan bir mühendisim,hızlı yürüyüşler dışında bir spor aktivitem olmadı ne yazık ki..bir kaç spor malzemesi satın alıp spora evimde başlayayım dedim...3 gün ağırlık 2 gün kardiyo 2 günde yoga yapacağım..Aldığım malzemeler:Ağırlık sehpası,eldiven,20kg lık dumbell set,nabız saati,ağırlık kemeri,evde kiracı olduğum için barfiks alamadım duvarı delemiyoruz malum,eğer ki koridora sıkıştırmalı barfiks kullanan arkadaşlarımız bana bir akıl verirse çok memnun olurum.Hem sizinle bir tanışayım hem de bir kaç seyi sizlere danışayım istedim izninizle..
    1-Kilomu korumalı mıyım ?yoksa 75 lere kadar düşmeli miyim?yağ oranım %18.6- kas oranım %42 -%14 de kemik çıktı
    2-protein almaktan yana şöyle bir sıkıntım var,malum çalışıyoruz sabah kahvaltısında 50 gram a yakın protein alıyorum,öğlen iş yerinde olduğumdan protein oranım yoğurt vs ile 10-12 lere ancak geliyor,akşam eve geldiğimde 350 gram tavuk göğsü yada filetosuyla 100 gram kadar proteinimi alıyorum..bu bir sorun teşkil eder mi?(totalde 160 gram protein kesin alıyorum her gün)günlük aldığım yağ oranı da 45 gram kadar maximum..
    bana bu konuda vaktini ayırıp cevap yazan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim,iyi sporlar.

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kapı barfiksi kullanıyorum kiracıysan kullanmanı tavsiye etmem çok az da olsa kapıya zarar verebiliyor. Koridor barfiksi kullanan arkadaşlarım var şimdiye kadar bir sıkıntı yaşadıklarını söylemediler gayet memnunlar.

3. hortlak100

hortlak100 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hocam ,kapı barfiksi sıkıştırmayla taşıyabilir mi 80 kilo?

4. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 75 kilo civarındayım 5 aydır kullanıyorum sadece 1 kere düştüm o kadar o da gevşediğinden dolayı sıkıp yeniden kullanmaya devam ettim sonra.

hortlak100 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş