Herkese Merhaba :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ''KaaN'' tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar forumda yeniyim ilk mesajim :) oncelikle neden bu spora yonelmek istiyorum ondan bahsedim ... Ben 18 yasındayım boyum 1,78cm Kilom ise yaklasık 107 (kıyafetleri gozluk saat ayakkabı vs saymazsak 105) kilolu olmam bana herzaman sorun cıkarmıstır ne bilim hareketlerim kısıtlı olurdu iste digerleri benle dalga gecerdi vs daha sonra kendiyle barısık bir insan oldum kilo almamin en buyuk sebebi surekli bilgisayar basında hareketsiz kalmamdi o faktorude astım bilgisayarın basında cok zaman gecirmiyorum yediklerime dikkat ediyorum (tamamen bilincsizce tabi az yemek tuzsuz yemek gibi..) kilo vermek istiyorum oldukca kararlıyım bayramdan sonra kısmetse diyetisyene gidicem ve gunluk sporumu yapıcam... tabi zayıfladıkdan sonrada kas yapmak istiyorum bulundugum konumum ve zaman sıkıntısı yuzunden spor salonuna gidemiyorum bu benim icin buyuk bir kayıp vucudumun o kadar cok şişmesini istemiyorum yanı sadece biraz sekillensin yeter benim icin (tabi zayıfladıkdan sonra) demek istedigim bana evde calısabilicegim bir program tavsiye edebilirmisiniz.:) zaten kas olarak zayıfım diyet faktorunun olan kaslarimida yoketmesini istemiyorum bu yuzden ufak da olsa biseyler yapmak istiyorum herkeze simdiden cok cook tesekkur ediyorum sagolun .. not:birde goguslerim biraz fazla iri gibi geldi bana fakat genel olarak batıgımda cokta anormal değil bilemiyorum jinekomasti gibi bisey duydum arastırdım ama kesinlikle sorunumun bu olmadıgına karar verdim asırı kilolu olmamdan kaynaklanıyor herhalde bununla ilgili onerileriniz varmi bilmiyorum ama yinede tesekkurler :)..

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle MOD lardan önce ben söyleyeyim herkez değil herkes.Forumu biraz araştır flexor un evde kas çalışanlar için programı var çok popülerdir, onu bir oku.

AngryHun bunu beğendi.
  3. ulfang

ulfang Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
  4. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hoşgeldin :)
    evde tabiki gelişim mümkün.Ancak sabırlı ve disiplinli olman gerekiyor.Antrenmanları aksatmadan yapman,iyi dinlenip,güzel beslenmen gerekiyor.
    Bu forumu biraz kurcalarsan yeni başlayanlar için güzel programlar var.Bende başlangıçta senin gibiydim,bu sporla ilgili pek bilgim yoktu ama forumu biraz kurcaladıkça bir şeyler kaptım :)
    Evde çalışacaksan zaten kesinlikle sürekli araştırman lazım.Farklı antrenman tekniklerini öğrenmen lazım.
    Umarım en yakın zamanda istediğin kilona ulaşırsın :)
    Bu arada Jinekomastiden şüpheleniyorum demişsin.Kilon fazla olduğu için sana öyle gelebilir.Zayıfladıktan sonraki durumunada bir bakarsın.İçin rahat etmezse bir doktora gözükürsün ;)

Sayfayı Paylaş