Herkese merhaba tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve diamicron tarafından 10 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. diamicron

diamicron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle kendimden bahsedeyim.15 yaşındayım boyum 177 kilom 58 59 civarı.vücut geliştirme ile 1 yıl önce tanıştım.sürekli yeni bir şeyler öğreniyorum.salona sadece 3 ay kesintisiz gittim ilk ay adaptasyon 2 ay bölgesel şeklinde.açıkçası şuanki aklım olsa bölgesele geçmezdim sadece adaptasyona bir kaç hareket daha eklerdim.neyse daha sonra salonu bıraktım çünkü çok kalabalık oluyordu.şimdi tekrardan başlamak istiyorum dün 3 tane salon gezdim 3üde içime sinmedi pek.giden arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla kalabalık ve yine hocaların sistemi aynı ilk ay adaptasyon sonra bölgesel.ben de böyle olunca evde çalışsam yeterince gelişim gösterebilir miyim diye düşünüyorum.evde şuan hazırda bir tane barfiks barı var düz.acaba bir dambıl seti alsam evde çalışsam nasıl olur ? sırt için bacak arama dambıl alıp barfiks çekmeyi düşünüyorum daha önce böyle yaptım.omuz göğüs kol içinde evde yapılabilecek hareketler var zaten.bacak içinde pek çalışmaya ihtiyacım yok gibi 4. katta oturuyorum her gün bisikletimi indirip çıkarıyorum ve 2 saat tempolu sürüyorum.Ne dersiniz böyle bir çalışmayla gelişim gösterir miyim ya da bir süre sonra gelişimim durur mu ? Ayrıca evde çalışırsam beslenme açısından da daha rahat olurum.Biraz uzun oldu ama derdimi anca böyle anlatabildim.Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş