Herkes ince olmak mı zorunda?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kujum tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    malum yakın zamanlarda ebru şallı şişman kadın kendisini güzel sanmasın gibi bir cümle kurmuştu,açıkcası onu fazla kaile almadım(çünkü bana göre itici bir kadın)ama kim ne derse desin,bugünkü şartlar bu cümleyi özetliyor..

herkes ince olmak zorundaymış gibi,her yerde küçük bedenli kıyafetler,ucuzluktaki ürünlerin dahi,küçük bedenli kıyafetler satması,kendi bedenimde ki kıyafetleri dahi dar kalıp yaptıkları için,sığamadımdan daha fazla tedirginlik,nerde yanlış yapıyorum soruları..

ve bunlardan oluşan özgüven eksikliği,arkadaşlar herkes ince olmak zorunda mı?

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    İticinin önde gideni bi kadın.. Onun programını 5 dk izleyebilen çok sabırlıdır bence.. " al nefeaass ve veeearrr çok güzelll all nefeeeeaaas veeaa veeeeaaarrrrr yansın kalçalar çookhh güzeeaaall" iğreenç bir sesi ve tavırları var.. neymiş spor yapıyormuşta -10 ben olmak lazımmışmışta.. hadi ordan kaburga kemiklerini aldırdığınıda anlat canlı yayında..

Öyle vucutlu bi kadınlardan ben şahsen hoşlanmam. bi deri bi kemik. kalça bile kalmamış.. ayrıca plates diye fiziksel yoga gösteriyor farkında değil.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kimse herhangi bir şey olmak zorunda değil. Moda akımlarına kendini kaptırmazsan, kendi halinle mutlu olmayı becerirsen sorun yaşamazsın. Sonuçta, Ebru Şallı'yı da, rahmetli Anna Nicole Smith'i de çekici bulanlar var(dı). Önemli olan başkalarının değil, senin ne düşündüğün. Çünkü çoğunluğun beğenisi medya gazıyla değişebilir ama sen aynı sen olacaksın.

kujum bunu beğendi.
  4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben kilodan vücuttan çok yüz güzelliğine önem veririm, vücut değişkendir kilo alırsın verirsin ama ne yaparsan yap o yüz güzelliğini, o gözlerdeki anlamlı bakışları değiştiremezsin.

5. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatımın hiçbir kısmında ince olmadım. Çocukluğumda balina gibiydim, sıkıntı yapmıyordum bunu.. Ne zaman liseye geçtim işte o zaman sıkıntı olmuştu benim için, baya bir kilo vermiştim ve fit bir görünüm kazanmıştım (yine de ince değil). Gayet te memnundum bu halimden. Fakat şuan tekrar kilo almaya çalışıyorum, kalıplı olmanın hoşuma gittiğini fark ettim çünkü.. Kim ne derse desin önemli olan senin nasıl görünmek istediğindir.
    Ben, Ebru Şallı'nın vucudunu beğenmiyorum açıkçası, benim için kız dediğin biraz ele gelir olmalı. Omzuna kolunu attığımda kemiklerini hissedebileceğim bir kız hoşuma gitmez.. Ebru Şallı keşke o açıklamasını kendisine saklasaydı... Bir çok kadını da boşu boşuna komplekse soktu .

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    o mankenleri kafana takma hele hele ebruyu hic takma,,ben kendi adima konusayim manken olmasi beni hic ilgilendirmiyor bana göre cok itici.kadin dedigin biraz dolgun olacak.o ne öyle kucagina yatirsan kemikleri batar erkegi rahat edemez onun.kadinin gögsüne bi tahtyi alip yukardan asagi indirsen TAKIR TAKIR TAKIR diye ses cikar.
    sen kimseyi takma.tabi guzel vucutlu olmak yagsiz olmak hem kadinin hem erkegin istedigi bisey.ama guzel vücut demek kupkuru iskelet olmak degil..hayata olumlu yönden bak yeter

7. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    aynen yüz güzelliği en önemlisidir dış görünüşte bknz. sibel can :=)

8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    İnce olmak durumunu medya yaratıyor zevkler ve renkler tartışılmaz ama erkeklerin geneli balık etli bayanları beğeniyor emin olun..Ebru şallı biraz şaçmalamış çünkü güzellik yüzle ilgili bir kavramdır vücut seksapalite farklı şeylerdir..

9. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Ebru Şallı kadar zayıflık bence itici ama bir kadının kesinlikle ince bele sahip olmasını isterim

10. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    abartıp ip gibi olan bayanlardan nefret ederim ama bayan dediğin şişmanda olmamalı balık etli olmalı bence bu konu eğer verilmediyse anket olarak sunulsa daha net sonuçlar alınabilir..

okaaan bunu beğendi.
  11. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ya ne kuru kafa olcak ne de balina normal bi şekilde normal bir vücut 170 boyuna 60-70 kilo gibi bir oran olmalı ama ebru şallı çok ihrenç bir program yapıyo ve açıklamalarının hepsinde saçmalıyo tavırları da kgötü yani ve seni çok iyi anlıyorum yani her yerde elbiseler dar bedeni rakamlar üzerinde aynı ama çok sıkı elbiseler var ben elbise alıyom bi yerden adam bana olmayınca senin de omuzların çok geniş gibi saçma bir tabir kullanıyo sanki ben seçtim omuzlarımı sen bana göre elbise üretmezsen bana göre elbiseleri resmen yok edersen suç sende yani kesinlikle katılıyom bu elbise muhabbetine heryerde dar dar elbiseler

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  12. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Ebru şallı birkeresinde hadiseye kilolu demişti kendisi kurukafa olmayı tercih edebilir saygı duyarız ama oda diğer seçimlere saygı duymalı..Bir kere bugün kime sorsanız hadise ondan kısa boylu daha kilolu ama vücudu daha güzel bu gerçeğide o kabul etsin o zaman..

13. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    heç hadise dedin mi herkesin gözleri fal taşı gibi açılıyo :D

14. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Shallow Hall isimli filmi izlemenizi tavsiye ederim ;)

15. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    şu şişman kızları zayıf gören adammıydı o film

16. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    evet, ilk izlediğimde baya etkilenmiştim..

17. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili anketim var lütfen oyumuzu orada kullanalım..Teşekkürler..

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  18. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    beylerin çoğunluğu balıketli hatunları beğendiklerini söylemiş,malum bizim ülkemizde balıketli hatundan geçilmiyor..

ama anlamadığım mesele,neden hepsinin elinden incecik hatunlar tutuyor:D

19. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Burada balık etliden kasıt yani shakira, nez, hadise, jennifer lopez gibi bayanlar yani tombulca bayanlar kastedilmiyor..

20. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    yooo bende öyle bir şey kastetmedim..

Sayfayı Paylaş