Hergün Gidersem Gelişemezsin Diyenler Saçma Açıklamayı Oku

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve stilem tarafından 31 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam Dahil Bütün Sitelerde Hergün Gidersem Kasımda Gelişme Olmayacağı Yazıyordu Fakat Ben Başlayalı 1 Ay 10 Gün Olup Hiç Dinlenmeden Her Gün Gidip Gelişme Olduğuna İnanıyorum Ve Hergün Biceps,Triceps,Göğüs,Sırt Hergün 4 ünü Aynı Anda Çalışıyorum.
    Yaptığım Hareketlerde İsmini Bildiğim Hareketlerin Bazılarını Yazacağım
    Yaptığım Hareketlerde Dambıllarda Kilo Artışı Oldu Fakat Görünüm Farkı Birazcık Oldu Bunun Görünümün Gözükmemesinin Nedeninide Yağ Oranım dan Diye Düşünüyorum.
    ---Biceps İçin Hareketlerin Tamamı 3 Set 15 Tekrar---
    Dumbell Curls Önceden İlk Başladığım Zaman 5 Kilo Şimdi 15 Kilo [Sehpada]
    Barbell Curl İlk Başladığım Zaman 2,5 KG Sola 2,5 KG Sağa Şimdi 7,5 KG Sola 7,5 KG Sağa Takarak Çalışıyorum
    Low Pulley Curls İlk Başladığım Zaman 24 KG Şimdi Low Pulley Curls 36 KG
    ---Göğüs İçin Hareketlerin Tamamı 3 Set 15 Tekrar---
    Dumbell Bench Press İlk Başladığım Zaman 5 KG Şimdi 15 KG
    Dumbell İncline Fly İlk Başladığım Zaman 5 KG Şimdi 15 KG
    Sabit Halter Göğüs Hızasına İndirip Kaldırmak İlk Başladığım Zaman 2,5 KG Sol,Sağ Takıp Şimdi 12,5 KG Sol,Sağ Takıp
    CHEST PRESS İlk Başladığım Zaman 13KG Şimdi 27 KG

Son düzenleme: 31 Ocak 2016
  2. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar; Eğer ki vucüt geliştirmeye yeni başladıysanız ve daha önce bu düzeyde kas gelişimi sağlayabileceğiniz herhangi bir sporla ilgilenmediyseniz, kaslarınız bu denli bir dirençle ilk kez karşılaştığı için tepki gösteriyorlar. Biz buna "beginner gains" diyoruz. Bu evrede kazandığınız kas kütlesi ve aynadaki görüntünüz sizi mutlu eder ancak 2 veya 3. aydan sonra, fazladan yaptığınız çalışmalar "kas geliştirmek" yerine "kas yıkımına" sebep olur. Forumda yeni başlayanlar hakkında oldukça döküman bulunuyor, kendinize uygun gördüğünüz bir programla "şimdilik" 3-4 günden fazla olmayan çalışmalar yapmanızı öneririm.

atraksiyonlu bunu beğendi.
  3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    ehehe ilk başlarda tabi öyle olur ama bizim amacımız uzun süre spor yapmak ise böyle çalışmamalıyız. Uzun süre spor yapmayacaksan bu çalışma şekli sonuç getirebilir hatta daha etkili olur. Böyle devam ederseniz. Bir süre sonra platoya gireceksiniz. Ve nasıl çıkacağınızı bilemediğiniz için ya küre gireceksiniz ya da çareyi supplementlerde arayacaksınız.Tabi olan paranıza, zamanınıza ve sağlığınıza olacak.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Plato ne demek
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2016 ---
    Forumda paylaşılan lara bakiyorum fakat ne bilim salonda max 40dk yapıp çıkabileceğimiz hareketler var

Sayfayı Paylaş