Her yerim ağrıyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve zoradam tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zoradam

zoradam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce vucut geliştirmeye başladım tabi fazla kilolu olduğum için fitness hareketleri yapıyorum sanırım biraz kendimi zorladım kol çalıştıran makinalarda kollarımı kaldıramıyorum :( bellim aynı şekilde sabah nasıl olacağını tahmin bile edemeyorum bu acı hep devam edicekmi ? ben daha önce hiç spor yapmadım ilk defa yapıyorum heralde hantallık var size ağrılar geçene kadar beklemeliyimmi yoksa arayı soğutmadan devam mı etmeleyim birde bu ağrı nasıl geçer bilginiz varsa paylaşırmısınız

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    zoradam, vucudunuz ham, bu yuzden bu tip agrilar cekmeniz normal. Antremanlara aksatmadan devam edin, calisma oncesi iyice bir isinirsaniz zaten antreman sirasinda zorlanmazsiniz. Iki haftaya birseyiniz kalmayacak. Ilk iki hafta hayatinda hic agirlik kaldirmamislar icin biraz zordur. Ben ilk basladigim gunden sonra 3 gun yerimden kalkamamistim. Istiyorsaniz kas gevsetici urunler mevcut, ama iyilesme adina cok ciddi bir faydasi yok. Biraz zamana ihtiyacaniz var, hepsi bu. Agri siddetlenirse bir tane asprin alin.

3. zoradam

zoradam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok teşekkür ederim içime su serptiniz gerçekten

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ilerde bu ağrıları özliceksin hatta aynı bu sekilde agrısın diye herseyı uygulıcaksın:)

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ağrılar normal.

Daha önce kaslarını bu denli etkin kullanmadıgın için.

Düzelicek. Merak etme.

Ama her yerin ağrıyor diye sakın spor yapmayı es geçme.

Aksine daha cok guven kendine cunku cok daha iyi olucak.

6. kizil_anka

kizil_anka Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben de birkaç gündür salona gitmeyi aksattım spor yapmıyorum ama boynum çok ağrıyor genel olarak bir halsizlik var neden oluyor bu bir türlü çözemedim? Üstelik form koruma dönemine girecektim...

Sayfayı Paylaş