Her gün kol calismak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ArdaFit tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese merhaba , ben 3gun 2-2-2 göğüs-triceps , sirt-biceps ve omuz bacak şeklinde calisiyorum 1 gun ara verip tekrar 3 gun bu uygulamayi yapiyorum. Gun asiririda karin calisiyorum. Compound hareketleri 5x5 ve ardindan 3x8-10 seklinde yapip aksesuarlar ekliyorum. Neyse demek istedigim su ki kol calistigim gunden sonra ozellikle bicepste hicbir agri olmuyor yani obur gun de cok rahat calisabilecegimi hissediyorum. Tricepste az da olda agri oluyor ama biceps agrimiyor.

Napiyosun biceps icin derseniz sirt antrenmanin ardindan yaklasik 5 hareketten sonra ( icinde barbell row ve deadliftte var ) 4 -5 set barbell curl kesin yapiyorum ondan sonra ya 3er set hammer curl ve alternate curl yapiyorum ya da istasyonu el alta indirip rope takip orda hammer curlumsu bisey yapiyorum. Yani cidden sirttan sonra guc kalmiyor bicepse o yuzden bu kadar calisip birakiyorum.

Sorumda su hergun calismayi denemek istiyorum 3 4 set olsa bile bana bir getiririsi veya goturusu olurmu ?

Sayfayı Paylaş