Her gün gitmenin yolları?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve markopasa tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. markopasa

markopasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 19 yaşındayım 2011 yılında bir 4-5 ay kadar spor yapmıştım o zamanlar QNT Amino 9000 kullanmıştım işe yaradı mı bilmiyorum ama gelişmem iyiydi şimdi yeniden spora başladım bu sefer Hardline mı kullanmalıyım yoksa QNT mi? Birde o zamanlar 1. gün göğüs- biceps 2. gün omuz- triceps 3. gün sırt-bacak çalışıyordum ve pazar günleri hariç her gün gidiyordum. ilk 3 ayda koldaki gelişme 29cm den 34 cm ye yükselmişti. Bu aminoasitleri aldığımda spordan sonra bir gün dinlenme günü yapma zorunluluğum ortadan kalkıyormu acaba yani o şekilde her gün gidebilir miyim onu sorucaktım yoksa yine haftada 3 gün mü gitmeliyim? Ya da haftada 6 gün gitmemde kasların dinlenme ihtiyacını ortadan kaldırcak takviye ilaç var mı?

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Profesyonel arkadaşlarımızın bir sözü var forumda sık sık kullandığı.Kaslar dinlenirken gelişir derler.

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    428
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ben çoğu zman hergün gdiorum ancak off günleri sadece muabbet etmek ve çay içmek bağbında :D sorunun cevabı ama sorma seklın cok sacma amino asit alıyorum dinlenmem gerekirmi ve dinlenmeyi ortadan kaldırcak bir ilaç varmı mı ciddi ciddi sormadığını farzediorum bu soruyu

bu işi yapıcaksan iş değil hayatının bir parcası olarak görüceksen elinden geldiğince hakkını vericeksen yapman gereken tek sey

beslenme , beslenme,antrenman, antrenmandan dahada önemli antrenman sorası dinlenme bu her yerde yazılan şeyler bunlar bşuna yazılmıor veya her mesajın altına boşuna eklemioruz
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mart 2014 ---
    şu takviye besinleri gözünüzde büyütmeyi cidden bırakın artık beslenmıor dinlenmıor antrenmanına uymuorsan gelişmıorsun bu kadar basit yapıorsan öğreniorsan hergün yeni şeyleri arastırıorsan gerçekten ciddi anlamda kendini adıor fedakarlık yapıorsan yapıosun kimse hiç bişi yapmadan hiç bişiden medet ummaz..
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mart 2014 ---
    şu takviye besinleri gözünüzde büyütmeyi cidden bırakın artık beslenmıor dinlenmıor antrenmanına uymuorsan gelişmıorsun bu kadar basit yapıorsan öğreniorsan hergün yeni şeyleri arastırıorsan gerçekten ciddi anlamda kendini adıor fedakarlık yapıorsan yapıosun kimse hiç bişi yapmadan hiç bişiden medet ummaz..

Son düzenleme: 9 Mart 2014
  4. canberkdinc1

canberkdinc1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bu ısın ıdeali 3 gundur 1 gun gögus tripces 2 gun sırt biceps 3 gun omuz bacak eksık bölgen varsa 4.gunde eksık bölgenı calıstırısın veya eksık bölgen yoksa bacagı tek gun yapabılırsın maxımun 4 fazlası vucudu hırpalar gelıstırmez basarılar

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Gerçekten iyi idman yapıyorsan , hakkını veriyorsan bence 4 gün bile yeterli . Ben çalıştığım gün gerçekten kası bitirircesine çalışırım ve ardından iyi beslenip onu dinlendiririm , 6 gün çalıştığımda oldu fakat bu şekilde daha iyi sonuç aldım. 7 gün çalışmak hangi seviye olursa olsun hiçbir sporcunun tercihi değildir.

Sayfayı Paylaş