Her gün farklı bi yer mi yoksa aynı yer mi çalışılmalı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CowardGuy tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    ilk programımda 1 ay boyunca (20 antrenman) hep aynı kasları çalışmıştım
    2.antrenmanımda 2 ay boyunca (40 antrenman) 2 farklı kas çalıştım 1.gün göğüs ve triceps 2.gün bacak biceps

fakat 3.antrenmanımda 2.antrenman gibi hocalarda maalesef gayet tecrübesiz haftada 4 gün gidiyorum acaba haftada 4 gün her gün ayrı bi yeri çalıştırmak daha mı mantıklı ? hocalar tecrübesiz çünkü vücut analizi yaptıktan sonra nerelerini çalıştırmak istiyorsun diye kendileri soruyor ? bilmem..vücut analizine göre buna siz karar verin dedikten 5 dakika sonra bu program yazıldı fakat hemen hemen herkese aynı program yazılmış bu canımı sıktı moralim de bozuldu 3.5 aydır yapıyorum çok çok az bi aşama kaydettim sizce dediğim gibi mi yapmalıyım ? hocadan yana maalesef şansım yok onlardan alacağım her türlü yardım ve fikir beni daha kötüye götüreceğini düşünüyorum tamamen onlardan bağımsız çalışacağım.

Son düzenleme: 22 Ekim 2015
  2. malozyali

malozyali Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüs ve tricepsi aynı güne koymamanı öneririm. Çünkü göğüs çalışırken triceps kaslarını yormuş olursun. Antrenman programlarıda forumda mevcut. Araştır biraz bakalım hadi klavyene kuvvet :)

Sayfayı Paylaş