Her bünyeye etki eden kaliteli iyi bir nox suplement önerin lütfen.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kemal_35 tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba cardiyo ağırlıklı çalışıcam mekik filan bana enerji güç motivasyon pisikolojik güç versin istiyorum.Çok halsiz oluyorum gün içinde halsizliğimi alsın yorgunluğumu antremanda bana güç versin spordan uzağım uzun zamandır.Kilo da veririm haliyle harhalde bana enerji vericeği için lütfen bana kaliteli nox suplement önerirmisiniz.Site sorumluları bu masajımı silmesse sevinirim yardımlarınızı bekliyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20.06.13 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19.06.13 22:13 ----------

Yardımınıza ihtiyacım var...

2. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitine alabilirsin ama idmanda atacağın teride arttırır. İçinde taurin var enerji verebilir ama önce forumu araştır l-carnitin başlıklarına bak öyle karar ver benim cümlemle alma. :)

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  4. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kafama takılan bazı şeyler var.Nitrik oksit istememin sebebi damarları açıyor kan akışını hızlandırıyor.Daha çok cardiyo yapıcam oksijen kapasitem artsın Spor geçmişi olmayan biri kullanamazmı peki. Bu nox ürünleri kilo aldırırmı 29 yaşındayım yan etkileri olurmu.Cellucor C4 Extreme,Mp assult,Superpump max,No shotgun,NanoVapor,Animal serisi bana yardım edin please :)

5. Skylife

Skylife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İdmandan önce 1 bardak şekersiz, sert kahve

Sayfayı Paylaş