Her şey böyle

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    servet19 sağlıksız şeyleri sağlıklıymış gibi tavsiye olarak veriyorsun..lütfen bunu tekrarlama..

rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ben ss mi falan koydum ister deneyin ister denemeyin karar sizin arkadasın yaptığı bir zayıflama bu kendi tartımda tarttı cocuk nese isde siz bilirsiniz kapayalım

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ss.le olmuyor bu işler..forum kuralları madde 15.i okuyunuz ayrıca yazım diline dikkat ediniz!!!!

4. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    sayın diez ben hergün 2bucuk litre falan kola için demedim sadece canınız istediğinde alın demeye gedirdim saden bir insanın birden 2 bucuk litre içebileceğinide sanmıyorum burdaki amacım nerde kola gördünüz alın için demek değildi yanlıs anlamıs olmalısınız konu kola değil sabah kahvaltınızı yapın öğlen hiç bisey yemeyin aksam canınız isterse rahatsız olmayacak kadar yiyin aradada aclığınızı bastırmak için su için diyip kapatmam gerekiyordu yanlıs yazımımdan dolayı konu uzadı özür diliyorum iyi geceler
    saygılarımla...

5. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    servet19 her postun ofsayt :S Sabah kahvaltınızı yapın öğlen yemeyin akşam isterseniz yeyin ne demek ya :S Bir sporcu kilo vermeye calıssa dahi günde en az 3 öğün yemek yemeli ve bunu ara öğünlerle desteklemelidir.Amacına göre de yemek secimini yapmalı.Kilo vermek istiyorsa hafif, yağsız şeyler yer hiç yemek yemeyin nedir ya :S

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    5 günde 20 kilo mu verdi a32ı . Bu kadar da olmaz ki kardeşim..

konuya gelırsek o kızın yaptıgıyla ılgılı cok sey yazarım ama inan türk kızına değmez. Birazcık sadece araştır yurtdışında yaşayan tanıdıgın varsa sor ogren ordakı kızlar nasılmış diye.. Turk kızına sokakta merhaba desen tanışmaya kalksan %90 ı ya tersler ya "ay tecevüzcü var yardım edin" diye bağırır sokak ortasında. aynı şekilde bunu bir ukraynalı kıza yapsan kız kesinlikle karşı cıkmaz ve seninle tanışır

demem o ki türk kızlarının yapısı böyledir insanı dış güzelliğiyle tartar. kitap mitap okumaz, ellerinde hep telefon vardır kolları kıl doludur. Sana bir şey söylemden once hiç düşünmez acaba karsımda kı kırılır mı diye falan.. kendini biskola erkekleriyle kıyaslar onlara layik oldugunu düşünür. neyse uzun lafın kısası takmıyacaksın yani böyle şeyleri

7. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Her yerde kola içmeyin kilo alırsınız zararlı diye bas bas bağırıyorlar, arkadaş gelmiş burada saçma sapan atıp tutuyor a32

8. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Hadı asıl sız atıyosunuz ss yı kodum ona bakmıyorsunuz adama kız dedınız cıktınız:)

9. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşım her mesajın frikik ayrıca şu yazını bir düzelt ciddi bir yer burası, ss koydun ama hiç bir bilimsellik yok ortada.

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bi kere yaşın daha genç bak şöyle düşün senin yüzüne bunları vurmasalar yine böyle mi olacaktın? Ben mesela atıyorum Adriana Lima gibi bi kızla çıkıyorum diyelim ama şişmanım yakışıklı değilim o zaman kendime güvenim olmaz ki zaten. Yanımda dünyanın en güzel kızı olsun aynaya baktığım zaman ben kendimi görünce ne moral kalır ne bişey. Ben mesela şu an biriyle çıksam da çıkmasam da beğeniyorum kendimi biliyorum iyi olduğumu o yüzden sallamam etrafı, sadece kıskanıyorlardır. Vücut aynı zamanda saygıdır sen iyi bi vücut yap bakalım senle dalga geçen çocuklar kuyruk gibi dolanırlar peşinde. Erkekler için en büyük saygı göstergelerinden biri tartışmasız vücuttur daha bi üstün görürler böyle seni daha bi saygı görürsün herkes tarafından. Sen kendini iyi olarak görmeye devam edecektin bence isabet olmuş bu 1 musibet 1000 nasihattan iyidir sonuçta. Değişime başlayacaksın artık. İnsanların değer yargıları çoook değişti artık öncelikli değerlendirme dış görünüş yapacak bişey yok. Madem olay dış görünüş alın o zaman diyerek ezeceksin hepsini:)

Son düzenleme: 27 Ağustos 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle sorularınızın cevapları forumda mevcuttur okuyun öğrenin lütfen yaşınız daha çok küçük ve gerçeklerle yüzleşip harekete geçmelisiniz hayatınızda değiştirebileceğiniz şeyleri değiştirin şişmansanız zayıflamak fit bir vücut yapmak elinizde olan bir şey öyle üzülmekle ağlamakla beklemekle işler yoluna girmez bakımlı olun saçınıza güzel model verin iyi bir parfüm alın giyiminize dikkat edin kısacası sıradan olmamaya bakın çünkü ne kadar çirkinde olsa bir kızın peşinde zaten sıradan sayısız erkek vardır sizi seçmesi için değişik olmalısınız konuşmanız daha etkileyici olmalı duruşunuz bakışınız giyiminiz sıradan olmamalı her ne kadar kabul edilmesede dış görünüş çok önemlidir insanlar için ne kadar tip varsa vücut fitse o kadar şansınız artar

Son düzenleme: 28 Ağustos 2012
    dragox bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş