Herşeyi Kafaya Takıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve supergt1 tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var lütfen bir çözüm yolu gösterin

daha önce Avrilera arkadaşım böyle bir konu açmış ama o konuda aradığım cevabı bulamadım

benim sorunum bana yapılan hakaretleri kaldıramıyorum. Mesala arkadaşım bana afedersiniz mal,gerizekalı,salak gibi şeyler söyleyince.şakadanda olsa acayip sinirleniyorumkafa_boğazımda bir his oluşuyor. bu yüzden arkadaş ilişkilerinde sıkıntı yaşıyorum

ilk okulda affedersiniz sınıftaki bütün erkekler gerizekalı idi. zaten liseye gidince hepsi en kötü liseye gitti.

bunlar benle hep dalga geçti.hep arkamdan yalan dolan şeyler söylediler.hep bana hakaret ettiler

artık bende böyle bir şey oluştu. millet bana hakaret etsin aşırı sinirleniyorum ama dışa yansıtmıyorum içime atıyorum a32a32a32a32

ailemle konuştum kimse benle ilgilenmiyor.psikolağa gidemem çünkü psikolog yok şehirde. ilaçta kullanamam

artık o kadar daraldım ki body'e başladım adam dövmek için sonra bodynin adam dövmekle alakası olmadığını anladım şimdi sadece kendim için yapıyorum

ama böyle devam ederse lisede bana uyuz kapan birine ölümüne dalacam:mad:

2. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dine yonel. Bende bayaa ise yaradi . Sukunet katiyor insana.

münzevi ve Ali28 bunu beğendi.
  3. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    bana da arkadaşlarım el kol şakası yaparlardı çok kıl kapardım bende belirtemezdim.En güzel çözüm rahatsız olduğunu hemen söyleyip biraz atarlı diye tabir ediyim atılganda olabilir olman.Ufacık tipler iri insanlara atar yapıyo iri adamlar çatamıyo sende öyle yap.adam senin artislik yapıcağını düşünerek bişey yapamaz.olmadı kavga çıkar yiyeceğin bir tane fazla yumruk kıl kaptığına atar yap 1-2 kere dayak yesen bile aynı adam aynı şeyi hayatta yapamaz.
    edit: anlamakta sorun çekebilirsin virgül falan dikkat etmedim
    İyi forumlar,,İyi eğlenceler

4. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    mrlaz kardeşim son noktayı koymuş zaten. Bak sana bir ayet söyleyeyim ''Kalpler ancak Allah'ı zikir ile huzurlanır.'' Bencede dine yönelmen hem dünyanı hemde ahiretini kazanman için çok büyük bir yol olacaktır. Sana laf atan arkadaşlarınıda terbiye etmeye çalışma. Çünkü insan kendi nefsini düzeltmeden başka nefisleri düzeltmez. Arkadaş çevreni değiştir. Kendini değiştir. Zaten anlayacaksın hayatında bir takım işlerin yoluna girdiğini :) ;)

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bu gerizekalı mal falan kelimelerinden ben de hiç haz etmem. Ama bu laflar artık elalemin agzına yuva yapmış normal şeylermiş gibi kullanıyolar. ilk defa kullanıyosa 3 4 sn lik sessiz bir göz teması cok işe yarıyor hafif sert.. Onu kullanan adamlardan uzaklas değer verme hafif hafif ortadan kalkacaktır. Bazen de bunları yapanlar ile arkadaslık olarak yakınlaşmış oluyosun en zoru bu oluyo ona da teavsiyem mesela ''mal senin babandır la Yavsak'' deyip deşarj olabilirsin :)

6. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    rahatsız oluyosan en doğrusu söylemek bana mal bu çocuk diyo :D hehe diyorum geçiyorum laf sokabilirsen sok ama oda doğuştan gelen bi yetenek gibi bir şey...

7. kevinduramk

kevinduramk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ne dini güzel kardeşim.Dinle minle alakası yok bu kendinle ilgili. Bi hareketten rahatsız oluyorsan içine atma anında bunu söyle. Artistik yapmana da gerek yok güzellikle söyle hoşlanmıyorum de. Yine anlamıyolarsa aynısını sen de yap veya atarlan gerekeni yap ve ağır takıl.

8. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    1 kere dal bi boşal icini bidaha sorun olmaz :)

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle arkadaşlar arasında şaka yollu salak manyak gibi şeyler söylenir bunu dert etmemelisin birde senin hakkında ileri geri konuşanlarını kafana takmamalısın ancak kafana takmadığını onlarada hissettirmelisin zamanla uğraşmazlar senle birde kendini iyi hissetme işi yine kendinde biter bunun dinle yada temiz doğa havası solumakla alakası yoktur

10. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    ali mahmut can vakası.

11. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    çok anlamam psikolojiden ama sosyal bir bozukluk olabilir sende - ki bu artık birçok kişide olan bir şey-
    sen arkadaşlarına karşı , çevrene karşı tavrını net şekilde belli et yoksa bu söylediklerin devam edecektir.
    ( bir alfa erkeği mantığı var burada, kendi tavrını belli etmezsen karşı tarafa boyun eğmiş gibi oluyorsun - aslına bakarsan bu hayvansı bir duygudur ama insanlarda da bu böyledir- )

12. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu din tartışmasına çevirmeyelim. Bu konuda ikinci bir uyarı olmayacaktır. Teşekkürler.

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    herşeyi kafaya takarsan mutlaka strese bağlı başka ve çok daha önemli sağlık poblemlei yaşarsın
    mesala en basitinden ülsein en önemli kaynağı bakteri+strestir

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Küçükken ben çok uyanıktım.hiç bir şeyi kafaya takımıyordum.

Bu sorun yüzünden saf gibiyim.hiç uyanık değilim.Herkes beni kullanıyor :(

Sayfayı Paylaş