Herşey istemekte

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve numb15 tarafından 17 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar

Benim iştahsızlık,düzensiz beslenme,yetersiz beslenme gibi sorunlarım vardı ve uzun boylu cılız biriydim.Ancak boyum uzadığı zamanlar kilo alırdım diyebilirim :D

ama 1.5 senedir basketbol sporunun içerisindeyim gerçekten duruşumdan tutun yürümeme kadar değiştirdi beni.

temmuz ayında 52 kilo iken şimdi 59 olmuşum hele ki haftada 5 gün ağır antremanlarım olmasına rağmen...

Bide arkadaşlar insan birşeyde kendini gerçekten eksik hissettiğinde bir işe başlıyor.Adam adama itişmelerde olsun görünüş olarak olsun gerçekten hoş değildim.

Belki çoğunuzun uyguladığı klasik yöntemlerdir ama :)

1 tabak bile bitiremezken 2 tabak yedim.
    uykumu düzenli uyudum.
    Gün içinde aç kalmamaya ve sabah kahvaltılarına önem verdim

bide kendi kendime bir karısım yaptım bir enerji ve güç bombası :D

2 tane muz,1 tam yumurta,1 yumurta beyazı,yeterince süt,evde mixerin karıstırabileceği şekilden meyveler,bal,reçel ve bir iki kuruyemiş türü yatmadan önce

gerçekten ister istemez insan kilo alıyor o zaman bide fazla kasmamanın gerektiğini anladım insan kendisiyle barısık olunca hırslarından arındırınca kendini ben böyleyim kardeşim bu halimlede mutluyum diyince gerçekten o zaman başarılı oluyor insan :)

benim başımdan geçen ve herkesinde geçmiştir bu olayı paylaşmak istedim birazda kilo sorunu çekenlerede örnek olsun istedim

suan boy 187 kilo 59.şuan bi 15 kilo açığım var bunu 7-8 lere indirdiğim zaman normal akışına bırakacağım.

Herkese iyi çalışmalar iyi beslenmeler iyi forumar...

Sayfayı Paylaş