herşey dahil tatil tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve doggetman tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar ben ağustosun son haftası eşim ve kızımla beraber tatile gidicem.
    Sizlerin gitmiş olduğunuz veya tavsiye edebiliceğiniz makul fiyatlı otelleri bilmek istedim.
    h.d.fiyatları 70 ytl civarı arıyorum.

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
  3. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Teşekkür ederim linkler için ancak ben sizlerin gitmiş olduğunuz tavsiye edebileceğiniz otellerden bahsetmiştim.
    Yoksa tatile gitmek için kullanabileceğim linkleri bende biliyorum.
    Bundan 3 sene önce bir tatil sitesinden almış olduğum tura gittiğimde otelde sorunlar yaşamıştım,tatilimin ilk günleri sıkıntılı geçmişti o yüzden buradan alternatif tatil yerleri bilgilerinizi öğrenmek istedim.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    doggetman bende geçen sene balayım için araştırma yapmıştım ve gerçekten site üzerinden arkadaşlar ellerinden geleni yaptılar sağolsunlar.ben şikayet sitelerinden yola çıkarak kendim bir yer belirledim.antalyada club boran mare beach tatil köyü.5 yıldızlı,denize sıfır ve inanılmaz derecede hizmeti var.herşey dahil demek bile az gelir.türk turist az ama kesinlikle herhangi bir aykırılık veya ters hareket yok.fitness center ve saunası,hamamı ile boş saatlerinide zevkle geçiriyorsun.yemekleri ise gerçekten mükemmel ötesi.her akşam farklı bir aksiyon.akşama kadar tüm içkiler limitsiz ve 6 öğün civarı yemek yiyorsun.ben günlüğü 45ytl'ye 2 odalı,klimalı ve 2 televizyonlu bir odada kalmıştım.arayıp görüşmeni dilerim.fiyatta pazarlık söz konusu olabiliyor.ekim ayında fiyatlar dibe vuruyor ve denizde mükemmel oluyor.

TheBiKeySah, Reddie, josef_1531 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dediğin gibi ekim ayı çok uygun fiyatları var ama ben ağustos ayında gitmek zorundayım.daha önceki tatillerimi kızım okula gitmediği için seninde dediğin gibi sezon sonu yapıyordum fakat bu eylül ramazan olduğundan ve okulların açılmasından dolayı ağustos sonuna kaldı bizim tatil.
    Dediğiniz otele baktım gayet güzel fakat şimdiki sezon fiyatları 165 ytl çok yüksek.

Tşk .gurdbody

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    senin 165 ytl yazını görünce gözlerim yerinden fırladı.ağustos ayında antalya sahilliernde fazla zevkli tatil yapılmıyor.sıcak insanı bezdiriyor.birde geçenlerde açık arttırma sitelerinden birinde dublex dayalı döşeli 2 klimalı ev vardı.günlüğü 90 ytl.denizle arasında sadece 1 otel var.yardımcı olamadığım için üzgünüm.oteli belirledikten sonra mutlaka otel şikayetleri bölümünden yazılanları oku.hatalı bir tatil yapmanı gerçekten engelliyor.

7. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    tşk . ilgine dostum.
    Dediğin gibi otelin 165 ytl lik fiyatını görünce bende şaşırdım biraz,ootele o para gerçekten çok.
    Ama daha zamanım var forumdaki arkadaşlarında yardımıyla bulucam iyi bir otel.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    böyle bir başlığı bende açmayı planlıyordum..açılması iyi olmuş..
    bende bir arayış içindeyim açıkçası..

2 sene önce Otium Hotels Sun Zeynep isimli ultra herşey dahil bir otelde kaldım..seminer dolayısı ile gitmiştim..gerçekten çok iyi bi yerdi..Antalya Belekte..
    biraz pahalıydı..o sene 150$dır sanırım ama yenecek birşeyin çıkmadığı bir an yok otelde..birdaha gidermiyim bilemiyorum..

herşey dahillerin yaptıkları gıda hilelerini okuduktan sonra kendime açıkçası bir psikolojik alt limit belirledim 90-100ytl..birde büyük ve köklü olması önemli benim için..

Apartman şeklinde , 50 yataklı, günlüğü 40,50ytl.ye herşey dahilde kalmak risk gibi geliyor..
    zira çok ucuz herşey dahillerde ne domuz yemediğiniz kalıyor ne tavuk diye soya eti yemediğiniz kalıyor..
    alkol kullanmıyorum ama alkolde çok daha kötü dümenler dönüyor..

bende halen tavsiyeleri bekliyorum diyebilirim..
    ege akdeniz farketmez açıkçası..

Son düzenleme: 12 Temmuz 2008
  9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benim geçen seneki araştırmalarım ve müşteri memnuniyeti kapsamında 2 yer daha vardı muadil olarak.akropol otel ve royal rose hotel.bunlarda antalyadaydı sanırım.geçtiğimiz ekimde hepside 45-60ytl civarında ve herşey dahildi.

10. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Dediğiniz gibi gıdada çok büyük hatalar yapıyorlar h.d otellerinin birçoğu.
    Dikkat etmek lazım yediklerimize ,mesela kızartma yapıyolar bugün kızartma arttığı zaman ertesi güne soslu yoğurtla karıştırıp tekrar servis yapılıyor.
    Bugün yediğin yemeğin benzerini ertesigün görmen olasılığı yüksek oluyor.
    Alkol tüketimim tatilde yüksek oluyor benim ancak kaliteden ödün veren otellerde 5 liralık xxxx ürün yerine 3 liralık ürünü sana limitsiz diye dayanıp duruyor,tabi bünye birkaç gün sonra doğal olarak ucuz olan kalitesiz alkolü tüketince yorgun düşüyor.

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    doggetman yillardir gida isinin icindeyim,alkol disinda yazdiklarinda hicbir sorun yok eger ki saklama kosullari dogru ise.hatta sana sunu da soyliyim annem evde kizartma yaptigi gun suzgecte bekletir ertesi gun soslar fazli yagli olmasin diye,yukarda bahsedilen konular farkli.

12. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Alkolünde kaliteleri vardır,kalitesiz bir birayı içmek zorunda kalmak istemem doğrusu,çünkü geçen yıl bitezde bir h.d.otelde konklama yaptım ve bulunduğum otelde yazmış olduğum sorunları kısmen yaşadım.
    Ancak otelin konumu odaları temizliği yönünden çok memnun kaldım, ancak insan bira içmek istediği zaman 2 litrelik (yanılmıyorsam) kola şişesi gibi büyük birşeyden bira dolduruyorlardı bende otelden alkol almayı bırakıp dışardan biralarımı alıyordum.

13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    doggetman farkindaysan alkol disinda yazdim ama sen yinede alkol u aciklamissin.

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ben fethiye ölüdenize gittim 2 hafta evvel. yarım pansiyon kişi başı 64 ytl...otel fena değildi. 3 yıldız. bu sezonda 70 ytl ye tam pansiyon otel bulman çok zor. kaldığım otelin yemekleri ahımşahım değildi ama aç da kalmadık. fitness centerı komikti ama. küçük bir odaya birtane çok fonksiyonlu makina koymuşlar o kadar. zaten pek de yanaşmadım. tatil moduna girdim iyice birde ara vereyim dedim. halen ara vermiş devam ediyorum.
    otele tıkılıp kalmaktan hoşlanmıyorsan bence en mantıklısı yarım pansiyon. otellerin havuzuna gireceğine bence al aileni git bir plaja denizine gir, güneşlen, ya civardaki marketlerden nevaleni götür yada ordaki büfelerden birşeyler ye..tam pansiyon oteller sezonun bu döneminde çok pahalı. birde ben havuzlarına pek güvenmiyorum açıkcası. birsürü insan girip çıkıyor. terli, yıkanmadan. deniz öyle değil.
    eğer gitmedinse ölüdenizi tavsiye ederim. plaja gittiğinde şezlong kiralama derdin de yok. havlunu ser bir ağaç gölgesine gir denizine...benim hoşuma gitti. yarım pansiyon bir dez avantajı var: içecekler ücrete dahil değil. su bile içsen ödüyorsun. o yönden kötü....

Son düzenleme: 14 Temmuz 2008
  15. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    haklısın yarım pansiyon konusunda ancak ben h.d. tesisleri düşünüyorum çünkü işim gereği çok yoruluyorum 1 hafta boyunca tatilde tabiri caizse öküz gibi yiyip içip güneşlenip dinlencem,tabiki denizide kullanmak lazım.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    forumun üst kısmında bir link vardı bilmem inceledinizmi.60-80 ytl arasına herşey dahil oteller ile dolu.

17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    guardbody otel aradığında otel çok zaten de..ama başlık yanlış anlaşıldı sanırım..şahsen bende çok otel buldum ama birinci ağızdan tavsiye dinlemek isterim ;)

buarada doggetman halini anlayabiliyorum..baya dolmuşsun sen , öküz gibi yemek yemek falan ;)
    bende kıbrısa gittim geçen hafta ama açıkçası otelde kalmadığım için bir herşeydahili de hak ediyorum diye düşünüyorum..:)

18. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    diez seninde dediğn gibi herşey dahil birçok otel var 70 ytl ye 4 yıldızlı oteller buldum fakat oteller hakkında şikayet araştırması yaptığımda ufak tefek sorunlar olduğunu görüyorum.
    Sitemizde tatile gitmiş gittiği otel hakkında memnun olmuş veya olmamış nerde daha iyi olanaklarla daha iyi fiyat avantajlı tatil yapabilieceğimiz yerler hakkında birbirimizi bilgilendirirsek çok daha iyi olur.

19. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    ben de antalya kemer'de 4 yıldız her şey dahil otel araştırıyorum, ağustos ikinci hafta. fiyat aralığım da üst limit 80 olacak şekilde gerçi ama geçenlerde baktığımda bir çoğunda ağustos sonuna kadar yer kalmamıştı. ilgili linkleri bugün araştırıyorum, bu sırada uygun bir şeyler görürsem paslarım.

20. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında eylül de çok ideal ama ramazana denk gelmesi hiç işime gelmedi..

Sayfayı Paylaş