Hepsini Kullanmalı mıyım ve Güvenmeli miyim ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NumLock tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Arkadaşlar 4 aydır bb yapıyorum.Elimde protein tozu ve glutamin var.Antrenör bana 4 olmazsa olmaz var dedi.Bunlar protein.glutamin.kreatin.amino asit.Bunların 2 si bende var diğer ikisini almaya gerçekten gerek var mı sizce?Neden soruyosun derseniz hoca gerçekten bu işte çok eski tecrübeli bi adam ama kimseye supplement aldırmıyor.kendisi özel getirtiyor.acaba kar payı koyup komisyonla bize satmaya mı çalışıyor diye düşündüm.Çünkü dedi ki 1-2 yıl daha bunlarla sonra askerden gelince iğnesi var bu işin dedi.Steroitlerden gerçekten korkuyorum ama ne zararını söylesem adam testosterondur şudur budur yanına bi takviye daha koyup mantıklı bi cevap buluyo ve gerçekten doğru çıkıyo araştırdığımda.Çok arada kaldım acaba güvenmeli miyim ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hocan sizi cumleten yiyor, illa supplement olmali diye bir sey yok, proteini duzenli alabiliyorsan beslenmeden bir tek kreatin ekiyle bile devam edebilirsin. Hocandan urun alma...

3. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Spor salonunu değiştirmeli miyim sence ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Spor salonundan memnunsan gerek yok, sadece hocana supplement kullanmak istemedigini soyleyeceksin ve kendin internet vs nereden ucuzsa ihtiyacin olani alacaksin. Forumda cok bilgi mevcut.

5. mert31

mert31 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    londra
    böyle adamlar her salonda var supplement satarak komisyon indiren ve çoğu kişiye gereksiz supplement aldıran.

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.424
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kocaeli Üni.Bilg.Müh.Öğrencisi
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    kreatin ve protein tozu yeterlidir.hayvan gibi yerim diyorsan 0 supp bile olur.fırsatçılara fırsat vermemek lazım.

Sayfayı Paylaş