hepsiburada.com'daki şüpheli ürün yorumları..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 14 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hepsiburada.com sanırım 5-6 aydır supplement satıyor ve bende hemen hemen tüm ürünleri inceledim sitedeki..sadece optimum nutrition marka satıyor..optimum'un da hepsiburadanın da kalitesinden hiç şüphem yok ama ithalatçı firma(adını bilmiyorum) sanırım ürün yorumlarına sıradan insanlar adıyla msjlar eklemiş ve insanları yanıltmaya çalışmış..(aşağıda bu msjlardan örnek vereceğim..)
    optimum gibi bir markayı bu tarz hilelerle pazarlamaya çalışmak kendini boşuna yormaktır ve zaten buna hiç gerek yoktur..
    hepsiburada.com'a bu konuda 2 adet mail attım..birde ürünlerin birisine yorum ekledim..ama hepsiburada.com geri dönmedi..sadece ürünlerin altındaki yorumların arasına eleştirici yorumumu eklediler.(belkide hepsiburada.com'unda haberi yok bundan).aslında şikayetvar.com'a da bu durumu izah ettim ama tabi şikayet değilde sitem olduğu için yayınlamadılar..
    hepsiburada.com'a aslında oldukça güvenirim ama sadece bunu ihmal ettikleri kanısındayım..

Uzattım sadede geliyorum arkadaşlar..sadece böyle basit numaralar mide bulandırıyor..bir ürünün bu yönüylede eleştirilmesi garip bir durumdur ama müşteriyi zerre kadarda olsa yanıltmaya çalışanları kınıyorum..sonuna kadar okursanız sevinirim.

yorumlardan örnekler :

daha bunun gibi çok yorum var.saçma kelimeri bold yaptım..ben sadece gülüyorum..vatandaş ağzıyla yazmaya çalışmışlar ama birşey unutmuşlar normalde müşteriler yorumlarında aşkımla papaz oldum gibi herif gibi beni deliye çevirdi gibi motor tekledi yada seksi sevenlere duyurulur gibi laflara pek yer vermiyorlar.. :x

Offf be ne dolmuşum rahatladım :D [/quote]

mma- bunu beğendi.
  2. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hahahahah çok güldüm. Salonda sağı solu tekmeleyip "2 cm kaybettim" diyen karakter süper. Böyle birini salonda görsem hemen bakırköy'e açarım telefonu :D

Bu sitenin ekibi bodycileri aptal zannediyor galiba...İnsan biraz usturuplu yazar "Ürünü kullandım, memnun kaldım, size de tavsiye ederim" gibi mülayim olur biraz.

mma- bunu beğendi.
  3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sabah sabah iyi guldurdunuz beni :lol: :lol: :lol:

4. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    :) Bir laf vardır:
    "Kişi kendisi nasılsa karşısındakini de öyle zanneder."
    Bu yorumları normal kullanıcı yorumuymuş gibi yazanlar harhalde bizi gerizekalı zannediyor. :D :D

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yorumların içeriği kamyoncu muhabbetine dönmüş ben arkadasa katılıyorum
    belkide yanılıyoruzdur tesadüf buya hep odun olan yorumcular görüş belirtmiştir ayrıca ben bu yorumları okuyunca ürünün potansiyel müsteri kitlesinden sebep almam zaten

6. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Aslında bu çok normal her zaman her yerde görülebilen bir durum ama bir o kadar komik ve basit gercekten güldürdü beni,bende hepsiburda daki ürünleri incelemiştim ama yorumlara hiç bakmamıştım bu şeye benzemiş calgon reklamına "calgon kullanmaya başladım makinamda kireçlenme kalmadı makinam canavar gibi......." :D :D saçma salak bişey o ürünü alcağım olsada almam...

7. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    dediğim gibi site yorumları tam incelemedi demekki benim eklediğim ve yapılmış olan yorumları eleştirip yerin dibine soktuğum yorumuda diğerlerinin arasına 3-4 gün sonra eklediler.. :lol: gerçi buaralar baktığımda yaptığım yorum zorlarına gitti ki artık göremiyorum.. :D

bende çok güldüm ama kızmadım da değil..müşteriyi aldatmakta bir yana müşteriyi aptal yerine koymak hatta dalga geçmenin bir türü bu..

8. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zuhahaha :lol: :lol: :lol:
    alın bi tanede benden
    optimum nutrition'un malı deniz yemeyen keriz :badgrin: :badgrin: :badgrin:

9. vimpir

vimpir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biriside bu urun iyidir kotudur dememis yorumlara takilmissiniz

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Supplement arsivine bakarak bilgi alabilirsin.

11. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    Daha önce bu başlığı görmüştüm yorum yazacaktım baktım son msj ın tarihi epey eski vazgeçtim.şimdi yazıyım:
    hepsi buradada gerçekten iyi yorumlar oluyor.bilgilendirici,yönlendirici ama bir ksım yorum var ki sanki firma elemanı tarfından yazılmış gibi.sırf satılsın diye abuk subuk yorumalr oluyor.tavsiyem alacağınız ürünü (her ne ise) başka yerde inceleme fırsatınız varsa ordan bakın.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende hepsiburada.com şikayet bölümüne birşeyler yazmıştım fakat yetkililer benim mesajımdaki istemedikleri yerleri çıkarıp kalan kısmı yayınlamışlar.bu zaten son alışverişim oldu kendileri ile.yorumlarıda oldukça acemice buldum.sanırım elde kalan,satılmayan üürnlerini bu şekilde pazarlama gayesindeler.

13. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ofiste bos zamani olan departman gorevlileri girip yazmislar iste :)

14. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    bu nedir ya?? inananlar elbet çıkacaktır ancak bu işten anlayan insanlarda tiksinti oluşturacağı kesin. şahsen bu ürünleri kullanıcak olsam hepsiburadan almam bu yorumlardan sonra.

15. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    açıkçası bu başlık açılalı 1 seneyi geçti..hala böylemidir bilmiyorum..Hepsiburada.com bu supplement işinin içinden çıkamadı..hem çok pahalı sattı hemde devamlı stoklar boş gözüküyor..Belkide sitenin tedarikçi firması hayal kırıklığına uğrattı bunları

Sayfayı Paylaş